Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Альфа-Банк Україна став членом Глобального договору ООН в Україні


Изображение 1
25-11-2019
  • Приєднанням до глобальної мережі Альфа-Банк Україна засвідчує свою відповідальність та прозорість діяльності, ведення бізнесу згідно з основними цінностями та принципами Глобального договору ООН у сфері прав людини, трудових відносин, збереження навколишнього середовища та боротьби з корупцією, а також сприяння досягненню Цілей Сталого Розвитку.

“Ми раді вітати один з найбільших банків України із приєднанням до Глобального договору ООН. Впевнені, що наша плідна співпраця сприятиме вирішенню глобальних викликів, які сьогодні постають перед світом”, – коментує голова правління Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук. 

«Принципи Глобального договору повністю співпадають з нашим баченням роботи відповідальної компанії. Альфа-Банк Україна вже рухається в напрямку забезпечення сталого розвитку суспільства, і приєднання до авторитетної ініціативи ООН – це природній і значний крок для нас на цьому шляху», – додає Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна.

Залученість до Глобального договору дозволить банку обмінюватись з міжнародними і національними компаніями та організаціями досвідом задля впровадження найкращих практик у питаннях клієнтського обслуговування, підвищення фінансової грамотності населення для покращення його добробуту, забезпечення гідних умов праці й сприяння економічному зростанню України. 

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9500 компаній та організацій із понад 160 країн світу. 

 Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним знайбільш стійких і надійних банків України.

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела