Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«ОК, Альфа!» розширився новим функціоналом


Изображение 1
16-04-2019
  • Онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!» від Альфа-Банку Україна продовжує стрімко розвиватися і вдосконалюватися. Кожні два тижні платформа «ОК, Альфа!» поповнюється новими зручними сервісами, які допомагають підприємцям легко проводити фінансові операції онлайн.

Завдяки недавнім оновленням користувачі «ОК, Альфа!» отримали нові можливості, які, зокрема, спрощують управління рахунками, бізнес-картками, автоматизують продаж валюти.

Так, з 16 квітня в онлайн-банку «ОК, Альфа!»:

• Клієнти можуть управляти автоматичним вільним продажем валюти через особистий віртуальний кабінет, задаючи прийнятний для себе параметр частки від суми в іноземній валюті, яка буде продаватися автоматично без необхідності заповнення заявки.

• На численні прохання реалізовано прямий переказ коштів з рахунку ФОП на власний рахунок ФО, відкритий в Альфа-Банку Україна. При цьому не потрібно вводити реквізити - клієнту достатньо вибрати потрібну картку зі списку доступних йому карт ФО.

• З'явилася можливість управляти лімітами по бізнес-картці.

Крім того, для зручності нових користувачів додано відео-інструкції, які допоможуть швидко ознайомитися з повним функціоналом системи.

Нагадаємо, при попередньому оновленні був впроваджений Messenger-бот, за допомогою якого можна відкрити рахунок в Альфа-Банку Україна кількома кліками.

«ОК, Альфа!» - онлайн-банкінг для бізнесу, надає повністю дистанційне обслуговування, прості та прозорі тарифи, доступ з будь-якого пристрою.

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела