Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Привіт, Siri! Мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine «подружився» з Siri


Изображение 1
08-01-2019
  • Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. У новому релізі Сappuccino додаток отримав оновлений дизайн і функціонал сторінок депозитів, поточних рахунків і платежів. А також одним з перших на ринку реалізував підтримку голосових команд Siri Shortcuts.

Найбільш інноваційним функціоналом Alfa-Mobile Ukraine для iPhone став сервіс Siri Shortcuts. Відтепер користувачі iPhone можуть створювати власні голосові команди для голосового помічника Siri і отримувати корисну інформацію без входу у додаток. За допомогою команд Siri Shortcuts можна легко знайти найближчий банкомат або відділення, дізнатися новини банку та актуальні курси валют. В майбутньому функція Siri дозволить клієнтам банку дізнаватися залишок по картці, останні операції, переказувати гроші і оплачувати послуги. Кожна операція буде надійно захищена SMS-паролем, або біометричною ідентифікацією Face ID, залежно від вибору  клієнта.

Щоб скористатися Siri Shortcuts вже зараз, достатньо зайти в додаток Alfa-Mobile Ukraine у ​​вкладку «Інше», вибрати пункт «Голосові команди Siri» і навпроти команди, що зацікавила, натиснути «Додати для Siri». Після цього Siri запропонує голосову команду, яка і буде ключем доступу до потрібної інформації. Не забудьте увімкнути функцію «Привіт, Siri» для ще більш зручного управління смартфоном.

Також у додатку Alfa-Mobile Ukraine (для iPhone і Android) поліпшені функції контролю депозитів, рахунків та здійснення платежів. Так, на сторінці депозиту тепер наочно показана відсоткова ставка і термін його закінчення, сторінка поточного рахунку отримала зручні кнопки «Поповнити» і «Зняти», які дозволяють в один клік перевести гроші між рахунками клієнта в Альфа-Банку Україна. В окремі пункти винесені «Виписка» і «Реквізити» для зручного поповнення. У розділі «Платежі» з'явилися нові категорії «Оплата кредиту» і «Оплата кредитної картки».

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела