Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Відкривай депозит у два кліки в Alfa-Mobile Ukraine


Изображение 1
15-04-2019

Альфа-Банк Україна оновив мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. Тепер клієнти можуть відкрити депозит з річною ставкою до 21% просто за допомогою мобільного телефону. Також реалізовано новий спрощений процес реєстрації, опція вибору мови і додана можливість змінити PIN-код у режимі реального часу.

Користувачам Alfa-Mobile Ukraine доступний весь перелік вкладів від Альфа-Банку Україна – найвигідніші пропозиції на ринку з можливістю розміщення від 3 місяців і рекордною річною ставкою до 21%. Оформлення та управління внеском здійснюється у розділі «Депозити», де показано ключову інформацію про вид депозиту, ставки, умови розміщення.

Альфа-Банк Україна має високий рівень надійності, а також довіри з боку клієнтів. Популярний фінансовий портал «Мінфін» неодноразово називав Альфа-Банк Україна лідером з довіри і лояльності вкладників. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Список сервісів для карткових продуктів у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine також розширено опцією встановлення та зміни PIN-коду, завдяки чому більше не потрібно шукати банкомат або звертається до відділення банку. Розділ «Інше» доповнений опцією вибору мовної версії додатка. Сьогодні доступні українська та російська мова, а в наступних релізах буде реалізована ще й англомовна версія.

Всіх, хто використовує сервіс онлайн-обміну валюти, порадує новина про те, що ліміт на покупку валюти в розмірі 150 тис. грн на день тепер діє в рамках календарного дня. Таким чином, здійснити покупку валюти за більш вигідним курсом можна навіть у вихідні.

Власники кредитної картки Travel помітять зміни у розділі «Бали мандрівника». Для зручності клієнтів кількість балів тепер показано в гривневому еквіваленті. Таким чином, з кількості балів відразу зрозуміло, яку суму можна повернути за travel-покупки: квитки, бронювання готелів, оренду авто та інші туристичні категорії.

Джерело: Альфа-Банк Україна 

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела