Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Сергій Кіпоренко: «ГЛОБУС БАНК планує активно розвивати кредитування автомобілів з пробігом»


Изображение 1
15-04-2019

Поліпшуємо умови автокредитування.

Сергій Кіпоренка, заступник начальника Управління по роботі з партнерами ГЛОБУС БАНКУ, розповів про плани ГЛОБУС БАНКУ в сегменті автокредитування на 2019 рік:

«За результатами 2018 року на автомобільному ринку України відбулися істотні зміни — вперше продажі автомобілів з пробігом перевищили продажі нових авто. Трансформація автомобільного ринку привела до змін і на ринку автокредитування. Хоча частка автокредитів і виросла з 17% до 20%, але за рахунок зменшення обсягу продажів нових авто в цілому кількість автокредитів зросла несуттєво.

У 2019-му очікується продовження минулорічного тренда, коли обсяги продажів нових авто будуть стояти на місці або навіть зменшуватися, при цьому частка автокредитів буде незначно зростати.

За 1 квартал 2019 року частка кредитних продажів авто становить 20% від загальних продажів нових авто по Україні — і це з урахуванням того, що ще не всі автомобільні бренди охоплені імпортерськими кредитними програмами, які дуже ефективно впливають на обсяги продажів. Основними резервами для активізації автокредитування є запуск спільних програм кредитування з імпортерами і зниження% ставок кредитування авто.

Автосалони безпосередньо зацікавлені у співпраці з банками, оскільки кредитні продукти дуже сприяють збільшенню автопродажів в салоні. На сьогоднішній день найвигіднішими проектами нашого банку є кредитні продукти в рамках співпраці з компанією «Богдан-Авто Холдинг» для модельного ряду Hyundai, Jac, Great Wall і Haval завдяки підтримці імпортерів даних марок авто. У рамках запропонованих умов клієнти можуть отримати кредит на термін до 7 років з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

Автокредитування є одним з ключових напрямків у стратегії розвитку ГЛОБУС БАНКУ на 2019 рік. У другому кварталі банк планує суттєво переглянути кредитні умови пропонованих продуктів, а також підходи до оцінки позичальника, що має сприяти значному збільшенню потоку кредитних заявок на Банк, а також посилити привабливість наших кредитних продуктів. Також планується реалізація ряду партнерських програм спільно з компаніями-імпортерами нових авто в Україні.

Крім цього ГЛОБУС БАНК, реагуючи на тенденції розвитку автомобільного ринку України, планує активно розвивати кредитування автомобілів з пробігом і розглядає цей сегмент як один з найперспективніших на ринку автокредитування».

Джерело: ГЛОБУС БАНК

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела