Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ГРУПА КРЕДІ АГРІКОЛЬ ПРЕЗЕНТУВАЛА СЕРЕДНЬОСТРОКОВИЙ ПЛАН 2022


Изображение 1
26-06-2019

На початку червня група Креді Агріколь презентувала новий Проект Групи та Середньостроковий план 2022. Новий план базується на трьох засадах: зростання на всіх ринках присутності Групи, посилення синергії доходів та технологічна трансформація з метою підвищення ефективності.         

Вперше Проект Групи формулює Raison d’être (сенс існування) Креді Агріколь. Він слугує основою унікальної моделі відносин з клієнтами та є ядром клієнтоорієнтованої універсальної банківської моделі. Перспективний та водночас відповідний до звичного розуміння корисності Групи, Raison d'être спрямовує трансформацію та розвиток Групи згідно з цінностями корисності та універсальності. Він звучить так: «Працюємо щодня в інтересах клієнтів і суспільства».   

Стратегічний план 2022 є проектом прибуткового зростання групи Креді Агріколь. Він продовжує попередній Середньостроковий план, «Стратегічні амбіції 2020», за яким майже всі фінансові результати були досягнуті на рік раніше запланованого. Метою плану є розширення та прискорення росту Групи в умовах невизначеності та підвищених соціальних очікувань.

Креді Агріколь – номер один серед банків у Франції, лідер у страхуванні у Франції, номер один у банківському страхуванні в Європі, номер один в управлінні активами в Європі та десятий за розміром банк у світі. Обслуговуючи 51 мільйон клієнтів у світі та маючи найбільшу базу роздрібних банківських клієнтів у Європі, Група забезпечила своє зростання завдяки унікальній моделі відносин, яку задля досягнення цих цілей вона планує розвивати на трьох засадах та драйверах розвитку, а також синергії та технологічному вдосконаленню.

Бездоганність у відносинах із клієнтами - у центрі Клієнтського Проекту 

Клієнтський Проект було розширено та спрямовано на забезпечення бездоганності у відносинах із клієнтами. Цієї мети можна досягти завдяки задоволенню потреб клієнта всіма бізнес-лініями; прагненню всієї Групи забезпечити культуру «нуль помилок»; пропозиції виняткового клієнтського досвіду онлайн та інноваційних продуктів і послуг.    

Команди з ширшими повноваженнями у центрі Проекту особистої відповідальності

Проект особистої відповідальності сфокусований на розширенні повноважень на місцевому рівні. Його основна мета –  надати клієнтам постійний доступ до професійної, незалежної та відкритої команди. Глибинна трансформація методів управління та організації надасть більше відповідальності співробітникам та підвищить довіру.    

Справжня відповідальність перед суспільством – у центрі Соціального Проекту

Cоціальний проект демонструє та розширює дії Групи для підтримки соціальних зв’язків у регіонах та підтверджує зобов’язання зробити «зелене» фінансування одним із основних драйверів зростання Групи.    

Читайте більше про новий Проект Групи та новий Середньостроковий план 2022 на сайті Групи за посиланням.

Звертаємо увагу, що Середньостроковий план Креді Агріколь в Україні буде базуватися на Середньостроковому плані Групи і буде презентований додатково.    

ДжерелоКреді Агріколь Банк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела