Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ЗНОВУ ДОСЯГ РЕКОРДУ І ВИДАВ 2 МЛРД ГРН КРЕДИТІВ НА АВТО


Изображение 1
21-12-2018

Вже третій рік поспіль Креді Агріколь Банк – лідер з автокредитування – досягає позначки у 2 млрд грн виданих кредитів на авто. Такий високий результат вдалося отримати менше, ніж за 11 місяців 2018 року.                    

З нагоди рекорду Креді Агріколь Банк продовжує гарну традицію дарувати клієнтам запас «Пального на рік». Це подяка клієнтам за їхню довіру та вибір. Тому два клієнти, позики яких стали «двохмільярдними» у портфелі банку, отримали по 1 тонні пального кожен.  

Власниками річного запасу пального стали Віктор Боровик, який оформив кредитний договір на авто Renault Sandero, а також Дмитро Калиновський, водій Porsche Macan. Обидва переможці купили автомобілі у Києві.    

«Креді Агріколь – головний банк країни для автолюбителів. Ми пишаємося тим, що за 11 років роботи на ринку нам вдалося втілити автомобільні мрії понад 50 тисяч українців. Наш банк дуже цінує вибір клієнтів, тому ми продовжуємо традицію дарувати річний запас пального. Сьогодні ми знову святкуємо 2 млрд грн виданих кредитів і вдячні клієнтам за їхню лояльність», - коментує Галина Жукова, заступник Голови Правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу Креді Агріколь Банку.   

У 2007 році Креді Агріколь був одним із перших банків на українському ринку, що почав активно розвивати автокредитування фізичних осіб. Протягом кількох останніх років банк стабільно утримує провідні позиції у цій сфері, займаючи 40% українського ринку. Це підтверджують численні нагороди в номінаціях «Автокредит» публічних рейтингів, партнерство з понад 400 автосалонами та провідними автовиробниками.       

«Наш банк – визнаний лідер на ринку автокредитування України, тому ми прагнемо відповідати цьому статусу, надаючи найкращі умови продуктів та найвищий рівень послуг нашим клієнтам. Клієнти довірять нам, адже ми пропонуємо прозорі умови кредитування, комфорт і широку партнерську мережу. Наш банк єдиний в Україні має сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001:2015 за напрямом діяльності «автомобільне кредитування», це гарантує клієнтам якість послуг», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку

Джерело: Креді Агріколь Банк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела