Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кредобанк» став лідером ринку за обсягом розміщення власних облігацій у 2018 році


Изображение 1
13-09-2018

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала звіт про розміщення облігацій ПАТ «Кредобанк» на суму 250 мільйонів гривень. Подані у звіті результати підтвердили, що обсяг розміщення власних облігацій банку станом на вересень 2018 року став найбільшим на ринку України, а ефективна ставка облігацій виявилася нижчою за облігації внутрішньої державної позики.

    В результаті розміщення облігації банку були придбані Європейським Фондом Південно-Східної Європи (EFSE), який у липні надав «Кредобанку» фінансування в українській гривні, еквівалентне 10 мільйонам євро. Фінансування включало інвестицію в 250 мільйонів гривень (еквівалент 8,2 мільйона євро) у придбання емітованих банком місцевих облігацій, що стало найбільшою інвестицією в недержавні облігації в Україні у 2018 році.

    «Ми в «Кредобанку» задоволені результатом розміщення облігацій, оскільки банку вдалося розмістити найбільший обсяг власних облігацій в Україні із максимально низькою дохідністю. Це стало можливим завдяки співпраці з фондом EFSE, який таким чином надав банку цільове фондування для розширення можливостей фінансування нашого ключового сегменту малих та середніх підприємств та пропозиції довгострокових коштів у національній валюті», – говорить Голова Правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

   5-річні облігації «Кредобанку» на загальну суму 500 мільйонів гривень були зареєстровані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку в листопаді 2017 року. Облігації були емітовані двома рівними серіями обсягом 250 мільйонів гривень кожна. Публічне розміщення облігацій серії А розпочалося в грудні 2017 року. Пізніше, в січні 2018 року, почалось розміщення бондів серії В, яке було повністю придбане EFSE у липні 2018 року. Облігації може придбати будь-яка фізична чи юридична особа, номінальна вартість однієї облігації складає 1000 гривень. «Кредобанк» використає кошти, отримані від емісії облігацій, на фінансування малих та середніх підприємств. 

Джерело: Кредобанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела