Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


Изображение 1
10-08-2018

"МЕГАБАНК" успішно завершив другий квартал 2018 року, продемонструвавши істотний приріст за цілою низкою ключових фінансових показників. Так, в першому півріччі поточного року "МЕГАБАНК" збільшив кредитний портфель на 245 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В ході реалізації трирічної стратегії розвитку прибуток банку за перше півріччя зріс більш, ніж у три рази і склав 5 874 тис. грн. У минулому році банк отримав прибуток за півріччя в розмірі 1 757 тис. грн.
МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


"У цьому році пріоритетними напрямками роботи "МЕГАБАНКУ" залишається підтримка малого і середнього бізнесу, мікрокредитування, фінансування українських аграріїв", – зазначив Голова Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Олександр Шипілов.

Зокрема, в першому півріччі 2018 року "МЕГАБАНК" видав 185 млн грн в сегменті мікрокредитування, що на 54 млн грн або на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Близько 124 млн грн склало фінансування сільського господарства. Не випадково не так давно МЕГАБАНК увійшов в топ-5 аграрних банків України за версією журналу "Бізнес", зайнявши четверте місце поряд з такими великими банками, як Crédit Agricole, ПУМБ, Банк Кредит Дніпро, і Райффайзен банк Аваль.

Крім цього, "МЕГАБАНК" показав істотний приріст в сегменті корпоративного кредитування. Портфель корпоративних кредитів зріс на 155 млн грн – з 1 747 тис. грн станом на початок року до 1 902 тис. грн сьогодні.

Ще одним напрямком, в якому "МЕГАБАНК" показав помітне зростання, стали депозитні програми. У першому півріччі "МЕГАБАНК" наростив обсяг залучених коштів вкладників з 3 209 тис. грн на початку року до 3 626 тис. грн наприкінці півріччя. Приріст по депозитах склав 418 млн грн. Це майже стільки ж, скільки було залучено за весь минулий рік – 444 млн грн.

За словами заступника Голови Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Андрія Онопко, одним з найбільш популярних вкладів на сьогоднішній день є вклад "Строковий з правом поповнення". У ньому поєднуються кілька чинників, які є ключовими для вкладника. Перший – це приваблива процентна ставка – до 16,5% річних в гривні, до 4,5% в доларах США і до 3% в євро.

"З іншого боку, важлива відмінна риса нашого депозитного продукту – можливість поповнити вклад в будь-який момент. Не всі банки це пропонують. Ми ж нашого вкладника не обмежуємо", – зазначив Андрій Онопко. За результатами опитування фінансового порталу "Мінфін" у травні цього року "МЕГАБАНК" увійшов в топ-5 провідних українських банків, яким найбільше довіряють українські вкладники.

Нагадаємо, МЕГАБАНК 28 років працює на фінансовому ринку України. Наразі банк обслуговує 583 тис. клієнтів. В Україні працюють 168 відділень банку. Активи банку на 1 серпня становлять 9 020 млн. грн.

Джерело: МЕГАБАНК 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела