Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


Изображение 1
10-08-2018

"МЕГАБАНК" успішно завершив другий квартал 2018 року, продемонструвавши істотний приріст за цілою низкою ключових фінансових показників. Так, в першому півріччі поточного року "МЕГАБАНК" збільшив кредитний портфель на 245 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В ході реалізації трирічної стратегії розвитку прибуток банку за перше півріччя зріс більш, ніж у три рази і склав 5 874 тис. грн. У минулому році банк отримав прибуток за півріччя в розмірі 1 757 тис. грн.
МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


"У цьому році пріоритетними напрямками роботи "МЕГАБАНКУ" залишається підтримка малого і середнього бізнесу, мікрокредитування, фінансування українських аграріїв", – зазначив Голова Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Олександр Шипілов.

Зокрема, в першому півріччі 2018 року "МЕГАБАНК" видав 185 млн грн в сегменті мікрокредитування, що на 54 млн грн або на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Близько 124 млн грн склало фінансування сільського господарства. Не випадково не так давно МЕГАБАНК увійшов в топ-5 аграрних банків України за версією журналу "Бізнес", зайнявши четверте місце поряд з такими великими банками, як Crédit Agricole, ПУМБ, Банк Кредит Дніпро, і Райффайзен банк Аваль.

Крім цього, "МЕГАБАНК" показав істотний приріст в сегменті корпоративного кредитування. Портфель корпоративних кредитів зріс на 155 млн грн – з 1 747 тис. грн станом на початок року до 1 902 тис. грн сьогодні.

Ще одним напрямком, в якому "МЕГАБАНК" показав помітне зростання, стали депозитні програми. У першому півріччі "МЕГАБАНК" наростив обсяг залучених коштів вкладників з 3 209 тис. грн на початку року до 3 626 тис. грн наприкінці півріччя. Приріст по депозитах склав 418 млн грн. Це майже стільки ж, скільки було залучено за весь минулий рік – 444 млн грн.

За словами заступника Голови Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Андрія Онопко, одним з найбільш популярних вкладів на сьогоднішній день є вклад "Строковий з правом поповнення". У ньому поєднуються кілька чинників, які є ключовими для вкладника. Перший – це приваблива процентна ставка – до 16,5% річних в гривні, до 4,5% в доларах США і до 3% в євро.

"З іншого боку, важлива відмінна риса нашого депозитного продукту – можливість поповнити вклад в будь-який момент. Не всі банки це пропонують. Ми ж нашого вкладника не обмежуємо", – зазначив Андрій Онопко. За результатами опитування фінансового порталу "Мінфін" у травні цього року "МЕГАБАНК" увійшов в топ-5 провідних українських банків, яким найбільше довіряють українські вкладники.

Нагадаємо, МЕГАБАНК 28 років працює на фінансовому ринку України. Наразі банк обслуговує 583 тис. клієнтів. В Україні працюють 168 відділень банку. Активи банку на 1 серпня становлять 9 020 млн. грн.

Джерело: МЕГАБАНК 

Экспертное мнение

Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее
Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти
Юлія ФРОЛОВА , виконуюча обов язки Голови Правління Банку Альянс Пріоритетним напрямком розвитку Банку Альянс в... Далее
Мы работаем по среднерыночной ставке Мы работаем по среднерыночной ставке
Андрей КИСЕЛЕВ , Председатель правления Forward Bank По нашим прогнозам в течение ближайших нескольких 2 3... Далее
Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк
Алексей ПУЗНЯК, директор департамента по развитию розничных продуктов Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам
Марина НЕСТЕРОВСКАЯ , заместитель директора Департамента развития бизнеса Индустриалбанка В декабре 2017... Далее

Архив раздела