Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Мережа POS-терміналів Ощадбанку перевищила 50 тисяч


Изображение 1
08-07-2019

З початку 2019 року кількість POS-терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла більш ніж на 10%, або на 5 тисяч одиниць і на кінець червня перевищила 50 тисяч. Щодня через термінальну мережу банку здійснюється понад півтора мільйона оплат. Частка банку, що посідає друге місце на ринку еквайрингу, збільшилась до 16,5%. Ощадбанк надає еквайрингові послуги більш ніж 20 тисячам підприємств, забезпечує комфортні безготівкові розрахунки на найбільших музичних, спортивних та бізнес-подіях країни.

«Ми прагнемо охопити cashless якомога більше сфер, щоб українці мали можливість зручно та швидко розраховуватись карткою або смартфоном будь-де: у транспорті, на фестивалях, ярмарках, футбольних матчах, концертах open air. Маємо унікальний досвід з організації масштабних проектів. Працюємо не лише над розширенням термінальної мережі, а й над функціоналом POS-терміналів. До стандартного набору основних функцій, таких як оплата, повернення, скасуваннятрансакції, додали поповнення мобільних телефонів, чайові, розстрочку, покупку товару одночасно з видачею готівки. Це вагомі конкурентні переваги», - зазначила Наталія Войтович, заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

Транспорт:

Ощадбанк забезпечує проведення безготівкової оплати проїзду на понад 1,3 тис. мобільних та стаціонарних валідаторах у 9 містах країни. У 2019 році до Києва, Мукачева, Львова, Житомира та Тернополя долучились Чернігів, Чернівці, Івано-Франківськ та Краматорськ. 

Фестивалі:

З початку 2019 року Ощадбанк забезпечив і продовжує забезпечувати інфраструктуру для безготівкових оплат на 8 фестивалях, серед яких найбільший зимовий захід країни «Зимова країна» на ВДНГ, «Kyiv Wine 2019», гастрофестиваль «Ulichnaya Eda» та музичні фестивалі «Білі ночі» на території Арт-Заводу «Платформа» у Києві, фестиваль відеоблогерів та їх фанів «VIDEOZHARA», де Ощадбанк навчав молодь безконтактним розрахункам – гості мали можливість отримати prepaid-картку та навчитись оплачувати нею покупки в один дотик.

9 – 14 липня відбудеться найбільший музичний фестиваль Atlas Weekend – 2019, де Ощадбанк другий рік поспіль виступає єдиним банком-партнером та забезпечує інфраструктуру для безготівкових розрахунків. Традиційно Atlas Weekend територія без готівки.

Смартфон-термінал

Вперше в Україні Visa та Ощадбанк запустили пілотний проект інноваційної технології  для приймання безконтактних платежів на смартфонах Tap to Phone.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела