Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк та Mastercard запускають платформу для QR-платежів


Изображение 1
22-12-2018

Ощадбанк у партнерстві з Mastercard запровадив рішення для приймання QR-платежів для торговців. Торговці зможуть приймати оплату за допомогою чат-бота «ОщадQR для бізнесу» в месенджері Telegram, а покупці – розраховуватись за товари чи послуги смартфоном шляхом сканування QR-коду. POS-термінал для оплати не потрібен. 

«Протягом року ми активно працювали над тим, щоб надати клієнтам якомога більше можливостей для зручних безготівкових розрахунків. Реалізовано кілька масштабних cashless-проектів: найбільші фестивалі, впровадження Apple Pay, випуск цифрових prepaid-карток. Тепер запускаємо платіжну технологію QR-кодів, яка є зручною, доступною та безпечною як для покупців, так і для продавців. Особливо QR-платежі є актуальними  для торговців, які працюють на виставках, фестивалях та інших подібних заходах. Спрощується і здешевлюється процес проведення платежів. Відпадає необхідність витрачати кошти на оренду банківського терміналу. Товар оплачується  в один клік без введення реквізитів картки – завдяки Mastercard QR з використанням електронного гаманця Masterpass, до якого можна додати платіжні картки Mastercard або Visa будь-якого українського або закордонного банку», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку. 

Для підключення послуги торговцю слід зареєструватись на сайті https://platformqr.ipay.ua/register та в месенджері Telegram додати до своїх контактів чат–бот «ОщадQR для бізнесу». Чат–бот формує QR–код оплати товару чи послуги, надає можливість переглядати історію платежів та скасовувати їх. Все працює без банківських терміналів і програм –  потрібні лише смартфон і месенджер.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела