Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк у партнерстві з Mastercard знову на Atlas Weekend


Изображение 1
02-07-2019

Ощадбанк – офіційний партнер п’ятого музичного фестивалю Atlas Weekend 2019, який відбудеться 9 – 14 липня на території ВДНГ. Як і торік, Ощад у партнерстві з Mastercard забезпечуватиме повний cashless на одному з наймасштабніших музичних фестивалів Східної Європи. Минулого року Atlas Weekend відвідали майже 528 тис. гостей. У 2019 році за оцінками організаторів очікується понад 650 тис. відвідувачів. На 8 сценах фестивалю виступатимуть понад 250 українських та зарубіжних артистів.

Розрахунки на фестивалі (фуд-корти, бари, стріт-маркети) будуть безготівковими. Для перетворення фестивалю на територію cashless Ощадбанк забезпечить торговців понад 500 POS-терміналами та створить зони з 20 інформаційно-платіжними терміналами для поповнення карткових рахунків. Усі охочі можуть придбати фестивальну безконтактну prepaid-картку Mastercard від Ощадбанку з символікою фестивалю та яскравим дизайном Atlas Weekend. При розрахунках картками Atlas Weekend та будь-якими іншими картками Mastercard їх держателям надаватиметься 10% знижка в понад 25 торговельних точках фестивалю.

«Ми продовжуємо співпрацю з Atlas Weekend і в 2019 році. Сотні тисяч любителів музики з нетерпінням очікують на цю масштабну музичну подію. І Ощадбанк готовий, як і минулого року, забезпечувати комфортні безготівкові розрахунки на фестивалі. Наша еквайрингова команда чергуватиме цілодобово протягом усіх днів фестивалю», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

«Із року в рік Mastercard разом із партнерами розвиває cashless культуру в Україні – за допомогою платіжних інновацій, smart city проектів і створення cashless територій. Минулого року Mastercard разом із Ощадбанком вперше перетворили знаковий фестиваль Atlas Weekend, найбільший у Східній Європі, на територію без готівки, і цього року – це вже традиція, фестиваль другий рік поспіль стає cashless. Наш багаторічний фестивальний досвід показує, наскільки важливими для відвідувачів таких масштабних заходів є швидкість та безпека розрахунків. І ми дуже раді, що цього року сотні тисяч гостей фестивалю зможуть насолоджуватися музикою і спілкуванням, не турбуючись про готівку, адже платіжні технології робитимуть відпочинок максимально приємним і комфортним», – підкреслила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

Минулого року через 578 POS-терміналів Ощадбанку на фестивалі було проведено понад 300 тис. трансакцій.Безконтактні оплати становили 47% загальної кількості проведених платежів. Оплати на Atlas Weekend здійснювались картками не тільки українських, а й іноземних банків. ТОП-країни: США, Білорусь, Польща, Туреччина, Німеччина.

Atlas Weekend, НСК «Олімпійський», «Зимова країна» на ВДНГ – Ощадбанк співпрацює з найбільшими музичними, спортивним та бізнес-подіями країни, забезпечуючи комфортні безготівкові розрахунки.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела