Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк відновив видачу «теплих» кредитів


Изображение 1
15-03-2019

У держбюджеті на програму «теплих» кредитів у 2019 році передбачено 400 млн грн., понад 187 млн грн. з яких отримають клієнти Ощадбанку. Загалом з початку дії  програми Ощадбанк видав 4 млрд грн. «теплих» кредитів. Його частка серед банків-учасників програми становить 70%.

Ощадбанк відновив видачу «теплих» кредитів у рамках державної програми. У 2019 році за рішенням уряду продовжується підтримка власників приватних будинків, ОСББ та ЖБК, які планують провести тепломодернізацію житла. Державна компенсація надаватиметься за  кредитами на заміну газових котлів твердопаливними та на утеплення приватного житла та багатоповерхових будинків.

При придбанні твердопаливного котла держава компенсує фізичним особам 20% суми кредиту (до 12 тис. грн.). При придбанні енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку компенсація становить 35% суми кредиту (до 14 тис. грн.). Для субсидіантів компенсація становить 35% (максимум 12 тис. грн. та 14 тис. грн. на котли та матеріали відповідно).

За рахунок державної підтримки ОСББ та ЖБК можуть заощадити від 40 до 70 відсотків суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума відшкодування залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. Ставка за кредитом для ОСББ та ЖБК становить 18% річних.

«У 2014 році Ощадбанк першим з державних банків розпочав реалізацію державної програми «теплих» кредитів. Завдяки урядовій підтримці в країні розпочалась масштабна тепломодернізація житла. «Теплі» кредити в Ощадбанку отримали вже 208,5 тис. громадян на загальну суму понад 3,8 млрд грн. Банк профінансував 875 проектів з реалізації енергоефективних заходів ОСББ та ЖБК на загальну суму понад 144 млн грн.  У держбюджеті на програму «теплих» кредитів у 2019 році виділено 400 млн. грн., майже половину з яких отримають клієнти Ощадбанку. З кожним роком дедалі більше українських родин долучаються до проведення енергоефективних заходів у своїх домівках», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Однією з переваг Ощадбанку є найширша партнерська мережа виробників, постачальників і дилерів енергоефективного обладнання по всій країні – понад 8 тис. продавців. Завдяки активній співпраці Ощадбанку з міськими, районними та обласними державними адміністраціями клієнти можуть одночасно отримувати компенсацію як від уряду, так і від місцевої влади. Кількість  регіональних партнерських програм енергоефективності між банком та ОДА, РДА, муніципалітетами нараховує 90.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела