Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк запроваджує UnitedData у Львівській області


Изображение 1
07-05-2018

Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – «UnitedData/Об’єднані дані» https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4338104/. До проекту приєднується Львівське обласне управління банку, яке буде переведено на нову систему. 

Повідомляємо, що з 11 травня Ощадбанк проводить технічні роботи з переносу даних і підключення клієнтів Львова і Львівської області до нової системи обслуговування, у зв’язку з чим буде змінено час роботи відділень з п’ятниці (11.05.2018) по понеділок (14.05.2018). Більшу частину робіт задля мінімізації незручностей буде проведено у вихідні дні. 

Звертаємо увагу на зміни в графіку роботи відділень Ощадбанку у Львові і Львівській області: 

  • П’ятниця 11 травня 2018 року 

відділення працюватимуть до 13:00 

  • Субота 12 травня 2018 року 

відділення не працюватимуть 

  • Неділя 13 травня 2018 року 

відділення не працюватимуть 

Наразі успішно пройдено етап міграції даних клієнтів Київського, Харківського, Луганського, Донецького, Чернігівського, Херсонського, Вінницького та Житомирського обласних управлінь, про що Ощадбанк раніше інформував. Відтепер проводиться черговий етап міграції даних клієнтів наступної області. 

Звертаємо увагу клієнтів на те, що у Києві, Харкові, Сєвєродонецьку, Краматорську, Чернігові, Херсоні, Вінниці, Житомирі та областях ті відділення, що за графіком працюють по суботах, 12 травня 2018 року (в суботу) працюватимуть в штатному режим з 12:00 (до 12:00 приймання платежів виключно через інформаційно-платіжні термінали)! 

У період з 11 по 12 травня 2018 року можливе часткове обмеження функціоналу роботи онлайн-сервісів «Ощад 24/7» для клієнтів Львівського, Київського, Харківського, Луганського, Донецького, Чернігівського, Херсонського, Вінницького та Житомирського обласних управлінь лише в частині перегляду залишків по поточних рахунках. Операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень. 

Робота над проектом UDa розпочалась у 2015 році. Наразі успішно здійснено перші етапи міграції даних клієнтів центрального офісу та дев'яти регіонів. Клієнтів, чиї дані було перенесено, було заздалегідь попереджено про нетривале обмеження функціоналу онлайн-сервісів і, сподіваємось, вони не відчули незручностей. 

Довідково: Для підвищення якості обслуговування Ощадбанк розпочав впровадження проекту UnitedData, що базується на новій технології автоматизованої банківської системи «Мульті-МФО». Ця технологія забезпечує значне зниження трудомісткості операцій, що дає змогу значно прискорити обслуговування. Після її впровадження клієнти зможуть обслуговуватись за всіма продуктами (кредитами, депозитами, картками) в будь-якому відділенні Ощадбанку незалежно від місця звернення та від того, де відкривались рахунки. 

Перепрошуємо за можливі незручності – ми перебудовуємо найстаріший в країні держбанк!

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела