Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Райф підтримує інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству


Изображение 1
08-07-2020

Райффайзен Банк Аваль став генеральним партнером Всеукраїнської інформаційної кампанії Національного банку України з протидії платіжному шахрайству.

Кампанія має допомогти підвищити рівень фінансової обізнаності населення та покращити культуру безпечної поведінки під час користування платіжною банківською карткою та здійснення онлайн платежів.

«Найбільше коштів українці втрачають сьогодні через власну довірливість та неозброєність, самостійно надаючи шахраям свої фінансові дані. Найбільш незахищеними в цьому плані є молодь та літні люди, адже в силу недосвідченості вони часто потраплять на гачок. Ми постійно нагадуємо клієнтам правила користування  платіжною карткою та на кожному етапі контакту з ними наголошуємо на конфіденційності даних платіжних карток, —  зазначила Наталія Марченко, директор департаменту виконавчого управління та комунікацій Райффайзен Банку Аваль. — Ми радо долучаємося до таких проектів, адже фінансова обізнаність – це запорука безпеки та благополуччя наших клієнтів та співгромадян».

У період карантину українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. Викликом для центрального та комерційних банків стало убезпечення людей від випадків шахрайства. В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток.

«Уперше в історії України Національний банк організовує таку масштабну інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку підтримує широке коло однодумців. До кампанії виявили бажання долучитися більше 50 партнерів – представників соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей. Спільними зусиллями Національного банку, кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів, інтернет-магазинів ми проведемо безпрецедентну інформаційну кампанію, дамо відсіч шахраям, – говорить Наталія Бондаренко, директор департаменту комунікацій Національного банку України. – Розповідати про правила платіжної безпеки ми будемо на телебаченні і в радіоефірах, у газетах та на інформаційних порталах, у месенджерах та за допомогою SMS, у метро, на вокзалах і навіть у платіжках за електроенергію. Ми намагаємося використати всі можливі канали комунікацій, щоб достукатися до аудиторії та убезпечити громадян від злочинних дій шахраїв, та дуже вдячні партнерам, які підтримали проєкт і разом із нами працюють у напрямі розвитку фінансової обізнаності населення».

Кампанія #ШахрайГудбай стартувала 7 липня і проходитиме в липні-серпні, охопивши всі регіони України. У межах цієї кампанії буде проведено низку заходів та інформаційних продуктів, ми поговоримо щодо простих правил безпеки під час користування банківськими картками, заходів безпеки під час користування смартфоном, методів протидії шахраям тощо. Райффайзен Банк Аваль візьме участь у підготовці вебінару, освітнього Youtube-проекту, соціальної реклами на радіо, ТБ та в пресі.

Більше інформації про кампанію на офіційному лендінгу – https://bank.gov.ua/promo/stopfraud

Джерело: Райффайзен Банк Аваль

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела