Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк розпочав прийом заявок за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»


Изображение 1
04-02-2020

Підтримуючи розвиток мікро- та малого підприємництва в Україні, Укрексімбанк у рамках договору про співпрацю з Фондом розвитку підприємництва розпочав прийом заявок на кредитування від юридичних осіб та приватних підприємців за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», яка запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України.

Програма спрямована на підтримку фінансування напрямів мікро- та малого підприємництва, пов’язаних із придбанням та модернізацією основних засобів, ремонтом та реконструкцією виробничих приміщень. Її учасниками можуть стати офіційно зареєстровані юридичні особи або фізичні-особи-підприємці, середня кількість працівників яких на момент подання заявки не перевищує 50 осіб (з урахуванням пов’язаних осіб), а річна виручка від діяльності не перевищує 50 млн. грн.

«Уряд працює над тим, щоб вартість кредитів знижувалась, і ми вже маємо певні успіхи, – зазначив час презентації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»  Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. – За останні шість місяців вартість кредитів у банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частину відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків залежно від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа. Для нас важливо надати підприємцям більше ресурсів, більше свободи і більше можливостей».

Кредити у розмірі від 100 тис. грн. до 1,5 млн. грн. надаватимуться позичальникам строком до 5 років відповідно до бізнес-плану. Компенсаційна процентна ставка від держави становитиме від 5% до 9% річних та залежатиме від обсягу виручки та кількості новостворених робочих місць.

«Запропонована урядом Програма – сміливий та життєво необхідний крок назустріч підприємницькому духу нашої передової бізнес-спільноти, – зазначив начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков. – Як банк-важковаговик на фінансовому ринку країни, ми маємо справу з промисловими гігантами, масштабними проектами державного рівня. Ми спостерігаємо, як компанії – клієнти МСБ розвиваються та збільшують свій річний оборот, стаючи клієнтами Корпоративного бізнесу. Тому ми підтримуємо цілеспрямовані компанії у прагненні створити прозорий бізнес та стати відповідальним роботодавцем, тим самим сприяючи розвиткові економіки».

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела