Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк спільно з ЄБРР започатковує нову кредитну програму в національній валюті на підтримку малих та середніх підприємств


Изображение 1
26-12-2018

10 грудня 2018 р. у м. Києві публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Кредитну угоду для реалізації Програми кредитування малих та середніх підприємств, що спрямована на підтримку Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі ЄС з Україною.

У рамках Програми Укрексімбанк надасть середньо- та довгострокові кредити в національній валюті для фінансування інвестиційних проектів українського малого бізнесу, зокрема у контексті зміцнення економічної асоціації з ЄС.

Крім дефіцитного кредитного ресурсу в гривні до позитивних рис Програми варто віднести наявність кваліфікованої технічної допомоги з боку європейських консультаційних та інжинірингових компаній, а також можливість отримання позичальниками Програми інвестиційних грантів від Європейського Союзу.

З нагоди укладання цієї Угоди заступник директора ЄБРР в Україні, керівник департаменту по роботі з фінансовими установами Білорусі, Молдови та України Олександр Павлов зазначив: «Розвиток місцевих ринків капіталу та кредитування в національній валюті є стратегічними напрямами діяльності ЄБРР. Ми із задоволенням відзначаємо, що реалізація цих планів в Україні відбувається у тісній співпраці з нашим багаторічним партнером АТ «Укрексімбанк».

Укрексімбанк понад десятиріччя ефективно співпрацює з ЄБРР у галузі підтримки енергоефективності, відновлюваної енергетики, розвитку торгівлі та МСП, та є найбільшим партнером ЄБРР у фінансовому секторі України.

У зв’язку із започаткуванням нової спільної з ЄБРР Програми Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Олександр Гриценко наголосив, що спільна з ЄБРР підтримка українського малого і середнього бізнесу наразі отримала новий імпульс через таку новаційну банківську трансакцію, яка сприятиме розбудові експортної спроможності МСП, зміцненню їхніх торговельних зв’язків з європейськими партнерами та залученню найкращих практик та технологій у реальний сектор.

Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди, викладені в цьому документі, жодним чином не можуть бути використані для відображення офіційної думки Європейського Союзу.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела