Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Державний УКРГАЗБАНК під час карантину профінансував першу сотню підприємців за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»


Изображение 1
31-03-2020

Державний УКРГАЗБАНК продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже 105 підприємців отримали кредитів на суму 71,5 млн грн.

«Ми чудово розуміємо необхідність стимулювання бізнесу у цей період і тому, попри карантин та переважно дистанційну форму роботи наших менеджерів, банк ні на мить не зупиняв розгляд заявок за цією президентською програмою. До того ж особистий візит до банку клієнтам не потрібен – всі документи можна надіслати нам онлайн», – зазначив голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

В УКРГАЗБАНК все частіше звертаються за транспортом. Це пов’язано з карантином та вимушеною необхідністю переформатування свого бізнесу з акцентом на доставку. Наші клієнти це добре розуміють, швидко приймають рішення, оперативно адаптуються до нових реалій, і Банк їм в цьому залюбки допомагає. Крім того, попитом ця програма користується для розвитку торговельного бізнесу, придбання транспортних засобів та сільгосптехніки.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» відкриє українському бізнесу шлях до розвитку, збільшення своїх масштабів та створення нових робочих місць. Важливо, що програма створена не лише для діючого бізнесу, а й для новачків, для яких доступне фінансування є вкрай необхідним саме на старті.

Програма надає низку інструментів здешевлення та доступності кредитів, а це:

здешевлення кредитів шляхом компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9% річних за кредитами у національній валюті (додатково сплачуватиметься комісія банків у 0,5-1%). Відсоток залежить від розміру та типу бізнесу:

  • 5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;
  • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
  • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

При цьому, для підприємців, які отримали кредит за програмою під 7% або 9%, ставка знижується на 0,5 в.п. за кожне створене робоче місце (але ставка не може бути нижчою за 5%).

Надання часткових гарантій за кредитами – мікро та малому бізнесу, якщо у них не вистачає застави (оплата за гарантію становить 0,5% від розміру кредиту).

Наразі всі відділення УКРГАЗБАНКУ працюють у звичайному режимі, за винятком відділень, що працюють в пунктах контролю через державний кордон України.

Та нагадуємо, що найбезпечнішим нині способом користування продуктами і сервісами УКРГАЗБАНКУ є його дистанційні сервіси – мобільний додаток «ЕКОбанк онлайн», контакт-центр та Клієнт інтернет-банкінг для юридичних осіб.

Бережіть себе та ваших рідних!

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее

Архив раздела