Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Державний УКРГАЗБАНК розпочинає процес входження міжнародного інвестора у свій капітал


Изображение 1
05-02-2019

Міністерство фінансів України, IFC та державний УКРГАЗБАНК розпочинають оцінку та структурування фінансового інструмента для входження в капітал банку. Міжнародна корпорація найближчим часом проведе чергову комплексну процедуру оцінювання діяльності банку - Due Diligence.

Такий прогрес став можливим завдяки успішному виконанню УКРГАЗБАНКОМ та  Міністерством фінансів умов підписаного тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації (продажу) банку.

«Це надважливий етап реалізації Засад стратегічного реформування державного банківського сектору, розроблених Мінфіном спільно з міжнародними фінансовими інституціями, - зазначається у повідомленні Міністерства фінансів України. – Входження IFC в капітал Укргазбанку стане потужним сигналом для міжнародних інвесторів, і сприятиме подальшому розвитку банківської системи в цілому».

«Наша співпраця з IFC продемонструвала справді вражаючі для українського банківського сектору результати. УКРГАЗБАНК першим серед держбанків реалізував реформу корпоративного управління, створив систему  управління екологічними та соціальними ризиками, запровадив абсолютно нову для країни модель «Green banking»  і в результаті став провідним профільним ЕКО-банком України. Зовсім за короткий час  державний УКРГАЗБАНК суттєво покращив свою інвестиційну привабливість, перетворився на більш ефективний, прозорий, інноваційний банківський інститут і є важливою складовою банківського сектору, що стабільно збільшує капітал. Ми продовжуємо співпрацю з IFC задля подальшого реформування сектору та сприяння розвитку ефективних бізнес-моделей, які покращують доступ до фінансування для українських компаній», - зазначив Кирило Шевченко, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Успішна кооперація державного банку та міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні. Завдяки цим проектам зменшення викидів СО2 складає понад 1 млн тонн щорічно.

Співпраця з IFC також забезпечила стрімке збільшення обсягів кредитування МСБ. Зокрема, кредитний портфель банку лише за минулий рік збільшився більш ніж удвічі і вже сягнув 5 млрд грн, а кількість клієнтів збільшилася до 57 632 підприємств малого та середнього бізнесу.

Окрім того, активне партнерство відбувається і у рамках програми глобального торгового фінансування IFC, на цей час УКРГАЗБАНК вже здійснив операцій на суму 681 млн грн, що становить 62% від встановленого ліміту - 20 млн євро.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела