Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кожен третій доступний кредит для бізнесу «5-7-9%» - виданий УКРГАЗБАНКОМ


Изображение 1
17-06-2020

Президентська програма «Доступні кредити 5-7-9%» стартувала взимку 2020 року і вже демонструє непогані результати. Попри карантин українські підприємці отримали 639 кредитів на суму 404,8 млн грн, де кожен третій позичальник – наш клієнт.

З чого починалася програма? У січні ми стали першим банком, котрий долучився до держпрограми «5-7-9%», тим самим закріпивши за собою статус надійного партнера держави та бізнесу. І вже в перший день її дії ми підписали одразу 11 кредитних угод – програма справді була довгоочікуваною та затребуваною бізнесом. Та, на жаль, пандемія і карантин докорінно змінила плани підприємців і внесла свої корективи в їх подальший розвиток. Незважаючи на ці складні умови, нам все ж вдалося першими перетнути позначку у 100 кредитів «5-7-9%» на суму 71,5 млн грн.

Нові умови програми «Доступні кредити 5-7-9%». В травні ми розширили умови програми, згідно з пропозицією Уряду підтримати український бізнес та подолати наслідки пандемії. Наразі отримати фінансову підтримку можуть суб'єкти господарювання з річним доходом до 100 млн грн, а також скасовано обмеження щодо кількості працівників для учасників програми. Максимальна сума кредиту збільшилася вдвічі і тепер становить до 3 млн грн. У той же час до програми почали активно долучатися інші банки.

Гарантійний механізм у дії. Вже в кінці травня УКРГАЗБАНК видав перший в Україні кредит з гарантією за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Щасливим позичальником став наш клієнт – фермерське господарство «Таврійська ягода» із села Приморське, що займається вирощуванням овочів та ягід. Ми надали кредит на 1,5 млн грн строком на 5 років для організації сучасної системи крапельного зрошення, а Фонд розвитку підприємництва видав гарантію, що покриває 50% суми кредиту.

Ми не зупинилися на досягнутому, і незабаром перший в Україні стартап отримав доступний кредит «5-7-9%». Необхідні кошти, а це – 1,3 млн грн були видані для започаткування бізнесу. Його ідея – виробництво екологічного розпалювача вогню з деревної вовни. Це 100% екологічний продукт, який ані трішечки не забруднює довкілля на відміну від хімічних аналогів. Щоб відкрити цілий комплекс з виробництва дерев’яної вовни та розпалювача вогню ми видали кредит під 7% річних на 3 роки. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, що покриває 80% суми кредиту.

Тож протягом усієї дії держпрограми УКРГАЗБАНК є абсолютним лідером у підтримці малого та середнього бізнесу серед 16 банків-учасників, видавши 224 кредити на суму 145,9 млн грн для підприємців в усіх куточках України.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела