Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

PARTNERSHIP FOR SUSTAINABILITY AWARD 2019: ЗЕЛЕНІ ПРОЕКТИ BNP PARIBAS ЗДОБУЛИ ВІДЗНАКУ


Изображение 1
26-12-2019

BNP Paribas Bank Polska здобув нагороду Partnership for Sustainability Award 2019 за найкращий соціальний проект, спрямований на досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Ініціатор конкурсу — Представництво Глобального договору ООН в Україні.

У конкурсі партнерських проектів між різними групами стейкхолдерів для досягнення сталого розвитку серед 80 проектів з 4 країн польський проект BNP Paribas «Фонд фінансування енергоефективності для житлових будинків» отримав відзнаку у категорії «Планета».

Члени журі Partnership for Sustainability Award 2019 оцінювали проекти в категоріях:

  • Суспільство (інклюзивність, освіта, розширення можливостей для молоді, культурне розмаїття, гендерна рівність, охорона здоров'я, тощо) Планета (навколишнє середовище, поведінка з відходами, зелена енергія, зміна клімату, захист біорізноманіття, управління харчовими продуктами та водою, сталий ланцюг поставок, тощо)
  • Світ (права людини, соціальне забезпечення, сприяння мирному діалогу, протидія корупції тощо)
  • Економічний розвиток (економічне зростання, економіка замкненого циклу, сталі міста, інфраструктура, зелені інновації, розвиток громад тощо).

Проект «Фонд фінансування енергоефективності для житлових будинків» був створений BNP Paribas Bank Polska у співпраці з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках європейської місцевої енергетичної допомоги, яка є спільною ініціативою ЄІБ та Європейської комісії за програмою «Горизонт 2020». Він призначений для житлових асоціацій, які хочуть підтримати енергетичну ефективність та відновлювальні джерела енергії житлових будинків (багатоквартирних будинків) у Польщі.

Важливо підкреслити, що завдяки даному проекту BNP Paribas Group — основний акціонер UKRSIBBANK — отримає додаткові компетенції у галузі енергоефективності в багатоквартирних будинках. Ці компетенції залишаться за BNP Paribas Group після завершення проекту і банк у Польщі зможе продовжувати цей вид діяльності, що робить цей проект стійким та корисним у створенні кращих практик, які надалі будуть використовуватися на ринку.

ДжерелоUKRSIBBANK

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела