Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ ПРОЕКТУ «OPEN FOR TEENS» ЗУСТРІЛИСЬ З ГОЛОВОЮ ПРАВЛІННЯ UKRSIBBANK


Изображение 1
22-12-2018

Грудень, Київ – Центр «Розвиток КСВ» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запросили підлітків – переможців та фіналістів проекту «OPEN FOR TEENS», питання яких стали найбільш креативними та цікавими, на зустріч з Головою правління банку Філіпом Дюмелем, а також провели насичені екскурсії для школярів.  

Мета проекту «OPEN FOR TEENS» — познайомити молодь з різними професійними сферами та роботою компаній в Україні, створити можливість для обміну досвідом між фахівцями та школярами, надихнути учнів свідомо обирати майбутню професію. Першою компанією, що долучилась до проекту став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Увесь листопад підлітки з різних регіонів України ставили питання спеціалістам банку через спеціальну онлайн-платформу сайту careerhub.in.ua. Відповіді публікувались на сторінках OPEN for TEENS у соціальних мережах Facebook та Instagram.

«Найбільше підлітків цікавили теми планування кар’єри та особистого розвитку. Проте багато запитань стосувались банківської системи, кредитування, безпеки», - розповідає Тетяна Козловська, координаторка проекту.

До проекту долучились підлітки з 15 регіонів України. Серед 70 кращих запитань було обрано переможців. Перше місце посіла Катерина Годунова з міста Конотоп,  друге – Софія Веретильник з Червоної Слободи, Черкаської області. А третє розділили між собою Владислав Венько з Володимир-Волинського та Тетяна Дмитраш із Запоріжжя.

Автори найцікавіших запитань відвідали головний офіс UKRSIBBANK BNP Paribas Group та поспілкувались з Філіпом Дюмелем, Головою Правління банку.

«Ми прагнемо допомогти підліткам зробити свідомий вибір своєї професії і тому розповідаємо про можливості фінансової сфери», - зазначила Олеся Ільєнко начальник управління підбору персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Після цього підлітки вирушили до одного з відділень банку, щоб зрозуміти, як все працює з середини: дізнались про різні професії, про функції кожного з працівників, про те як працювати з клієнтами. На завершення, учасникам провели екскурсію до Процесингового центру, де здійснюється операційна підтримка банківської діяльності: від виготовлення банківських карт до моніторингу роботи банкоматів та розробки інноваційних технологічних рішень, які роблять фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим.

«Я хочу подякувати UKRSIBBANK за яскраву можливість проявити себе та дізнатися більше про внутрішню складову банківської сфери», — підкреслив один з переможців проекту «Open for Teens» Владислав Венько.

Організатори «Open for Teens» планують продовжувати знайомити підлітків з українськими компаніями і надалі.

«Open for Teens» — це проект Центру «Розвиток корпоративної соціально відповідальності», що проводиться спільно з українськими компаніями. Проект знайомить підлітків з різними сферами бізнесу та професіями, які актуальні для певної галузі.
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» — експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Детальніше про Центр.

Джерело: UKRSIBBANK 

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела