Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ФІНАЛІСТИ ПРОЕКТУ «OPEN FOR TEENS» ЗУСТРІЛИСЬ З ГОЛОВОЮ ПРАВЛІННЯ UKRSIBBANK


Изображение 1
22-12-2018

Грудень, Київ – Центр «Розвиток КСВ» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запросили підлітків – переможців та фіналістів проекту «OPEN FOR TEENS», питання яких стали найбільш креативними та цікавими, на зустріч з Головою правління банку Філіпом Дюмелем, а також провели насичені екскурсії для школярів.  

Мета проекту «OPEN FOR TEENS» — познайомити молодь з різними професійними сферами та роботою компаній в Україні, створити можливість для обміну досвідом між фахівцями та школярами, надихнути учнів свідомо обирати майбутню професію. Першою компанією, що долучилась до проекту став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Увесь листопад підлітки з різних регіонів України ставили питання спеціалістам банку через спеціальну онлайн-платформу сайту careerhub.in.ua. Відповіді публікувались на сторінках OPEN for TEENS у соціальних мережах Facebook та Instagram.

«Найбільше підлітків цікавили теми планування кар’єри та особистого розвитку. Проте багато запитань стосувались банківської системи, кредитування, безпеки», - розповідає Тетяна Козловська, координаторка проекту.

До проекту долучились підлітки з 15 регіонів України. Серед 70 кращих запитань було обрано переможців. Перше місце посіла Катерина Годунова з міста Конотоп,  друге – Софія Веретильник з Червоної Слободи, Черкаської області. А третє розділили між собою Владислав Венько з Володимир-Волинського та Тетяна Дмитраш із Запоріжжя.

Автори найцікавіших запитань відвідали головний офіс UKRSIBBANK BNP Paribas Group та поспілкувались з Філіпом Дюмелем, Головою Правління банку.

«Ми прагнемо допомогти підліткам зробити свідомий вибір своєї професії і тому розповідаємо про можливості фінансової сфери», - зазначила Олеся Ільєнко начальник управління підбору персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Після цього підлітки вирушили до одного з відділень банку, щоб зрозуміти, як все працює з середини: дізнались про різні професії, про функції кожного з працівників, про те як працювати з клієнтами. На завершення, учасникам провели екскурсію до Процесингового центру, де здійснюється операційна підтримка банківської діяльності: від виготовлення банківських карт до моніторингу роботи банкоматів та розробки інноваційних технологічних рішень, які роблять фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим.

«Я хочу подякувати UKRSIBBANK за яскраву можливість проявити себе та дізнатися більше про внутрішню складову банківської сфери», — підкреслив один з переможців проекту «Open for Teens» Владислав Венько.

Організатори «Open for Teens» планують продовжувати знайомити підлітків з українськими компаніями і надалі.

«Open for Teens» — це проект Центру «Розвиток корпоративної соціально відповідальності», що проводиться спільно з українськими компаніями. Проект знайомить підлітків з різними сферами бізнесу та професіями, які актуальні для певної галузі.
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» — експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Детальніше про Центр.

Джерело: UKRSIBBANK 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела