Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ТІЛЬКИ РАЗОМ: UKRSIBBANK ПРОВІВ ENGAGEMENT CAMP


Изображение 1
12-07-2018

Цього місяця UKRSIBBANK BNP Paribas зібрав щорічну конференцію для ТОР-менеджерів — UKRSIBBANK Engagement Camp 2018. Головною ідеєю зустрічі стало залучення учасників конференції до розробки та реалізації ідей, що мають позитивний влив на навколишнє середовище та суспільство, а також готовність учасників реалізовувати задуми у життя разом з колегами UKRSIBBANK.

Основою для пошуку ідей стали чотири основні напрямки: запобігання змінам клімату, підтримка підприємців, майбутнього покоління та місцевих громад. Понад 150 ТОР-менеджерів банку на чолі з Головою Правління UKRSIBBANK Філіпом Дюмелем у різних групах працювали над розробкою рішень для реалізації програм: соціальні проекти, ініційовані співробітниками банку, програми для студентів, фінансова освіта починаючи з дитинства, зростання рівня лояльності клієнтів тощо. За підсумками командної роботи представлено 7 проектів з ефективними планами для здійснення. І вже на наступній конференції менеджерів плануються презентації, як ці проекти втілюються у життя та навіть перші результати.

Зазначимо, що особливими гостями UKRSIBBANK Engagement Camp стали голова Міжнародного роздрібного бізнесу BNP Paribas Group Стефан Декран та Голова Спостережної Ради UKRSIBBANK Франсуа Бенароя.

«В основі росту сучасних компаній — сталий розвиток. Утім, жоден бізнес чи людина не зможуть досягти довгострокового успіху без взаємодії — залучення усіх співробітників. Ми переконані, що стійке зростання можливе лише за умови підтримання та розділення ідей усіма нашими колегами. В усьому світі наші співробітники з BNP Paribas, а це 73 країни світу та майже 200 тис людей, знаходять шляхи позитивних змін у всіх сферах діяльності Групи. У першу чергу ми підтримуватимемо аспекти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших продуктів та послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам корпоративно-соціальної відповідальності, а головне — залучення наших працівників до активної позиції», — розповіла начальних Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела