Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

UKRSIBBANK ПІДПИСАВ ДЕКЛАРАЦІЮ - ЗА ГЕНДЕРНУ РІВНІСТЬ: ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ OOH


Изображение 1
30-03-2020

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав Декларацію за гендерну рівність та проти домашнього насильства у підтримку Цілей сталого розвитку ООН №5 «Гендерна рівність» та №8 «Гідна праця та економічне зростання».

«UKRSIBBANK як Top-Employer в Україні із радістю долучається до підписання Декларації. Міжнародні дослідження підтверджують, що професійні навички жінок та їх вміння сприяють активному розвитку економіки. Гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку, а у великих організаціях сприяє якіснішому процесу прийняття рішень, — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Банк приділяє велику увагу рівним правам. Ще у 2011 році банк запровадив політики гендерної рівності. Зазначу, що сьогодні у команді нашої компанії, а це понад 5000 співробітників, 76% — це жінки, 59% на менеджерських посадах».

Підтримка жінок та віра у те, що вони здатні змінити громаду, суспільство — світовий тренд. Провідні компанії прагнуть допомогти жінкам ефективно поєднувати кар’єру, бізнес та виховання дітей, вчать шукати можливості розвитку та робити сміливі кроки підприємницької самореалізації.

Так, найбільша європейська міжнародна банківська Група BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, активно підтримує жінок-підприємниць, створюючи сприятливі умови для започаткування власної справи та розкриття величезного потенціалу жінок. Усюди, де працює BNP Paribas, банк є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності, що лежить в основі стратегії Engagement BNP Paribas.

Ще у 2018 році Директор BNP Paribas Жан Лоран Боннафе став амбасадором світового руху ООН — НeForShe, руху, який закликає чоловіків підтримувати жіночі ініціативи та виступає за рівноправність у суспільстві. Минулого року UKRSIBBANK як частина Групи також підтримав ініціативу HeForShe в Україні, тим самим підкреслюючи важливість гендерної рівності та створення сприятливих умов для розвитку кар’єри та бізнесу жінок.

«Щоб допомогти жінкам розвивати свій потенціал, у 2019 році UKRSIBBANK започаткував програму «Жінки у бізнесі» та провів низку безкоштовних семінарів у різних містах України. Так ми заохочуємо жінок до розкриття їх потенціалу у професійному та підприємницькому напрямку. Ми хочемо, аби жінки використовували свій талант, навички, творчий підхід заради кращого майбутнього, — продовжила Яніна Ольховська. — Цього року ми вже підготувала новий етап розвитку програми «Жінки у бізнесі».

Нагадаємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group — постійний партнер ключових заходів, які залучають жінок та дівчат до розвитку. Лише минулого року банк підтримав низку проектів, серед яких «Жінка України 2019», Міжнародна конференція Connecting Women, Європейська математична олімпіада для дівчат, а також Конгресс ООН HeForShe та інші.

Підписання Декларації за гендерну рівність та проти домашнього насильства у підтримку Цілей сталого розвитку ООН відбулося під час онлайн форуму для корпоративного сектору щодо того як великий, середній та малий бізнес виграє від політики рівності та запобігання домашньому насильству, організованого UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та експертною організація Центр «Розвиток КСВ» за підтримки British Embassy Kyiv.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее

Архив раздела