Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла


Изображение 1
29-03-2021

Андрій ПРУСОВ, заступник голови правління Forward Bank

— Протягом минулого року залучення вкладів збільшилося на 10%, не зважаючи на зниження ставок у гривні вдвічі з 16% до 8%. При цьому середній термін розміщення депозитів у гривні перевищив 12 місяців, а в доларах тримався на рівні 8-ми місяців.

Депозитні ставки досягли нижньої межі наприкінці 2020 року. Для підвищення ставок за депозитами наразі немає підстав.

З урахуванням збільшення прогнозу інфляції на 2021 рік, пропозиції банків залишаться на теперішньому рівні. Як і в 2020 році, вкладники будуть надавати перевагу заощадженням у національній валюті через більш високу прибутковість.

Стосовно валютних коштів — клієнти будуть більше зберігати на поточних та карткових рахунках, зважаючи на те, що ставки за депозитами в валюті наближаються до нульової позначки.

Частка розміщення вкладів у мобільному та Інтернет-банку збільшилась за рік з 31% до 77%. Стрибок відбувся в березні минулого року під час першого локдауну. Зважаючи на ситуацію з коронавірусом та, перед усім, піклуючись про здоров’я громадян, ми запропонували клієнтам утриматися від відвідування відділень, натомість скористатися Forward Online та, не виходячи з дому, дистанційно розміщувати, поповнювати та пролонгувати депозити. Також через Інтернет-банкінг існуючий клієнт може замовити кредитну карту і отримати її кур’єром.

До того ж, банк запропонував депозитний продукт «Онлайн» та додатковий відсоток лояльності за вкладами в гривні, що розміщувалися через електронні канали.

Після відміни карантинних обмежень процент лояльності зменшився до 0,5%, проте клієнти продовжують користуватися мобільним додатком через зручність та економію часу. Подальше збільшення частки розміщення депозитів в електронному каналі буде більш поступовим, адже є клієнти похилого віку, які віддають перевагу живому спілкуванню зі спеціалістами банку у відділеннях.

Экспертное мнение

Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее
Близько чверті наших клієнтів розміщують депозити онлайн у додатку TAS2U Близько чверті наших клієнтів розміщують депозити онлайн у додатку TAS2U
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ За підсумками першого кварталу, депозити... Далее
Ставки по гривні будуть залежати від ліквідності в банках Ставки по гривні будуть залежати від ліквідності в банках
Семен БАБАЄВ , Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу (фото... Далее
У Глобус Банку темп приросту коштів випереджає середньоринковий у 6 разів У Глобус Банку темп приросту коштів випереджає середньоринковий у 6 разів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Підсумок роботи Глобус Банку... Далее
Тенденція зниження ставок за депозитами сповільнюється Тенденція зниження ставок за депозитами сповільнюється
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління Forward Bank За підсумками 1 кварталу 2021 року банку вдалося... Далее

Архив раздела