Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Наші депозити надійні


Изображение 1
11-06-2018

Олена ДМІТРІЄВА, заступник Голови Правління Глобус Банку: — Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У 2018 році залишки на рахунках фізичних осіб збільшились на 10% та перевищили 1 млрд. грн. Стратегія активного залучення депозитів тісно пов’язана з динамічно зростаючим кредитним портфелем банку. При цьому орієнтація на кредитування фізичних осіб та малий і середній бізнес забезпечує його якість та диверсифікацію. Банк відмовився від універсальності та зосередився на таких перспективних напрямках діяльності: 

1. Іпотечне кредитування — напрямок, який тільки починає відроджуватись після довгої паузи. Глобус Банк є беззаперечним лідером в сегменті кредитування первинного житла. Потреба у власній домівці є базовою для українців. Ми працюємо з найбільшими українськими забудовниками і надаємо кредити на купівлю житла більш ніж у 100 акредитованих житлових комплексах по всій країні. Для мінімізації ризиків при акредитації банк враховує фінансовий стан забудовника, наявність всіх дозвільних документів, динаміку будівництва, репутацію забудовника. Серед основних партнерів: Корпорація «УкрБуд», «Київміськбуд», Трест «Житлобуд-1» (Харків), ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ», компанія «Омокс», ТОВ «ДБК «ФУНДАМЕНТ», БК «Perfect Group», ТОВ «ІБК «ОБРІЙ», ТОВ «РОЯЛ ХАУЗ ГРУП», ПАТ «СУМБУД» та інші.

У травні цього року ми також почали працювати на вторинному ринку житла за кредитною програмою Державної іпотечної установи.

2. Автокредитування — динамічний напрямок кредитування з якісною клієнтською базою та високою конкуренцією. За підсумками 2017 р. Глобус Банк — 2-й на ринку. Ми працюємо з більш ніж 400 автосалонами, зокрема з компаніями «УкрАвто», «АІС», «Єврокар», «Богдан», дилерською мережею НІКО. Реалізовано імпортерські програми кредитування на купівлю нових авто RAVON та Hyundai Finance. У 2018 році ми розпочали кредитувати придбання автомобілів з пробігом.

3. Кредитування підприємств малого та середнього бізнесу — напрямок, який був недооцінений банками до кризи 2014 р., а зараз показує високі темпи зростання. Ми надаємо перевагу цільовим кредитам на купівлю транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, обладнання. Результат реалізації нашої стратегії — якісний кредитний портфель та збільшення кількості задоволених клієнтів, які здійснюють свої мрії.

 

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела