Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

СК «Альфа Страхування» запустила страховий продукт «Подаруй собі життя»


Изображение 1
28-12-2018

Наприкінці 2018 року СК «Альфа Страхування» запустила страховий продукт «Подаруй собі життя», який гарантує  кожній людині спокій за своє здоров’я та за майбутнє. Дана програма страхування дозволяє пройти діагностику та лікування  онко та інших критичних захворювань в найсучасніших клініках Ізраїлю, Іспанії, Польші, Південній Кореї або (в залежності від опцій Програми) в  найкращих приватних клініках України.

В програмі «Подаруй собі життя» включено вичерпний перелік послуг, що дозволить людині, яка захворіла, вирішити не тільки фінансові, але і всі організаційні питання, які набувають в такій ситуації особливу важливість. Лікування, яке надається в межах програми, може включати в себе не тільки лікування такого критичного захворювання як онкологія але й кардіо- та нейрохірургію та трансплантологію, відповідно до обраних опцій програми.

Програма «Подаруй собі життя» поділена на категорії, в залежності від території надання послуг, а саме:

Закордоном: АLFA-SILVER, ALFA-GOLD, ALFA-PLATINUM.

Річний платіж залежить від віку застрахованого і становить для дітей від 0 до 17 років – від 18 доларів, та для дорослих від 18 до 64 років – від 240 доларів на рік, при  цьому відповідальність страхової компанії щороку поновлюється та становить 500 000 доларів.

В Україні (клініки «Лісод», «Спіженка», «Інновація»): МAST, OPTIMUM.

У цьому випадку страховий платіж становить: для дітей - від 140 грн, для дорослих - від 2 040 грн на рік. При цьому, страхова сума на рік дорівнює 3 000 000 грн. та щороку поновлюється.

СК «Альфа Страхування» пропонує даний продукт як для фізичних осіб, так і для колективів (юридичних осіб) від 50 осіб. При страхуванні колективу ціна за поліс буде розрахована індивідуально, виходячи з середнього віку всіх застрахованих осіб.

«Нажаль, за статистикою ДержКомСтату України, серцево-судинні та онкологічні захворювання є основною причиною смертності в Україні, а вартість лікування стартує від 500 тис грн та є непідйомною для більшості родин України. Тому і виникла потреба розробити такий продукт, що здатен фінансово захистити людину на кожному етапі лікування такої хвороби – з моменту вперше діагностованого захворювання і до моменту повного одужання», - прокоментувала невтішну статистику Ірина Корлиханова, Директор департаменту андерайтингу та методології СК «Альфа Страхування».

У медичному супроводі та організації лікування страховій компанії допомагає надійний партнер – ізраїльська асистуюча компанія MADANES, яка була створена 44 роки тому та має світове визнання успіху в управлінні медичними ризиками. В залежності від захворювання, застрахована людина має можливість отримати лікування у найсучасніших клініках Ізраїлю, Іспанії, Туреччини, Південній Кореї та Польщі. В такому випадку СК «Альфа Страхування» не тільки сплатить за лікування, але й відшкодує витрати по перельоту, проживанню та супроводженню членом сім’ї.

Сучасний консьєрж-сервіс, що надається хворому на всіх етапах лікування, допоможе отримати візи, забронювати квитки, організує розміщення та транспортування, надасть послуги перекладача, психологічну та юридичну підтримку, а персональний лікар-куратор забезпечить супровід під час медичного обслуговування.

Вже зараз кожна людина може подбати про себе та свою сім’ю та завчасно попередити трагедію. Тож, не зволікайте та зверніться у будь-яке відділення СК «Альфа Страхування» за консультацією або зателефонуйте за номером: 0 800 30 99 99. Подаруйте собі життя!

Джерело: СК «Альфа Страхування»

Экспертное мнение

Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее
Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования
Дмитрий ЯКОВЛЕВ , Заместитель Председателя Правления Индустриалбанк. Начало года не демонстрирует резких... Далее
Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В конце второго квартала начале третьего текущего года... Далее
В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА 5 сентября НБУ продолжил тенденцию... Далее

Архив раздела