Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

СК «Альфа Страхування» запустила страховий продукт «Подаруй собі життя»


Изображение 1
28-12-2018

Наприкінці 2018 року СК «Альфа Страхування» запустила страховий продукт «Подаруй собі життя», який гарантує  кожній людині спокій за своє здоров’я та за майбутнє. Дана програма страхування дозволяє пройти діагностику та лікування  онко та інших критичних захворювань в найсучасніших клініках Ізраїлю, Іспанії, Польші, Південній Кореї або (в залежності від опцій Програми) в  найкращих приватних клініках України.

В програмі «Подаруй собі життя» включено вичерпний перелік послуг, що дозволить людині, яка захворіла, вирішити не тільки фінансові, але і всі організаційні питання, які набувають в такій ситуації особливу важливість. Лікування, яке надається в межах програми, може включати в себе не тільки лікування такого критичного захворювання як онкологія але й кардіо- та нейрохірургію та трансплантологію, відповідно до обраних опцій програми.

Програма «Подаруй собі життя» поділена на категорії, в залежності від території надання послуг, а саме:

Закордоном: АLFA-SILVER, ALFA-GOLD, ALFA-PLATINUM.

Річний платіж залежить від віку застрахованого і становить для дітей від 0 до 17 років – від 18 доларів, та для дорослих від 18 до 64 років – від 240 доларів на рік, при  цьому відповідальність страхової компанії щороку поновлюється та становить 500 000 доларів.

В Україні (клініки «Лісод», «Спіженка», «Інновація»): МAST, OPTIMUM.

У цьому випадку страховий платіж становить: для дітей - від 140 грн, для дорослих - від 2 040 грн на рік. При цьому, страхова сума на рік дорівнює 3 000 000 грн. та щороку поновлюється.

СК «Альфа Страхування» пропонує даний продукт як для фізичних осіб, так і для колективів (юридичних осіб) від 50 осіб. При страхуванні колективу ціна за поліс буде розрахована індивідуально, виходячи з середнього віку всіх застрахованих осіб.

«Нажаль, за статистикою ДержКомСтату України, серцево-судинні та онкологічні захворювання є основною причиною смертності в Україні, а вартість лікування стартує від 500 тис грн та є непідйомною для більшості родин України. Тому і виникла потреба розробити такий продукт, що здатен фінансово захистити людину на кожному етапі лікування такої хвороби – з моменту вперше діагностованого захворювання і до моменту повного одужання», - прокоментувала невтішну статистику Ірина Корлиханова, Директор департаменту андерайтингу та методології СК «Альфа Страхування».

У медичному супроводі та організації лікування страховій компанії допомагає надійний партнер – ізраїльська асистуюча компанія MADANES, яка була створена 44 роки тому та має світове визнання успіху в управлінні медичними ризиками. В залежності від захворювання, застрахована людина має можливість отримати лікування у найсучасніших клініках Ізраїлю, Іспанії, Туреччини, Південній Кореї та Польщі. В такому випадку СК «Альфа Страхування» не тільки сплатить за лікування, але й відшкодує витрати по перельоту, проживанню та супроводженню членом сім’ї.

Сучасний консьєрж-сервіс, що надається хворому на всіх етапах лікування, допоможе отримати візи, забронювати квитки, організує розміщення та транспортування, надасть послуги перекладача, психологічну та юридичну підтримку, а персональний лікар-куратор забезпечить супровід під час медичного обслуговування.

Вже зараз кожна людина може подбати про себе та свою сім’ю та завчасно попередити трагедію. Тож, не зволікайте та зверніться у будь-яке відділення СК «Альфа Страхування» за консультацією або зателефонуйте за номером: 0 800 30 99 99. Подаруйте собі життя!

Джерело: СК «Альфа Страхування»

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела