Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«АХА Страхування» повністю перенесла IT структуру в хмару


Изображение 1
10-04-2019

«АХА Страхування» прагне зробити дані клієнтів максимально захищеними, тому компанія повністю переносить IT інфраструктуру в хмару, відмовившись від використання традиційних сервісів.

Провайдером хмарних послуг стала компанія De Novo, досвідчений оператор в Україні, співпраця з яким почалася в 2013 році, коли до хмари мігрували сервери «AXA Cтрахування Життя». За п’ять років український провайдер цілком довів свою надійність, тому з 2018 року співробітництво суттєво розширилось на всі українські підрозділи та до хмари були перенесені основні сервіси.

«Для наших клієнтів перенесення в хмари означає, що наші сервіси доступні 24/7, надійні на 100 %, клієнти повністю захищені від будь-яких негативних впливів, включаючи навіть природні катаклізми та катастрофи. Ми завершили перенос у хмари без жодних проблем та незручностей для клієнтів, вони не помітили цього процесу. З новою технологією ми уникаємо значних капіталовкладень, повністю забезпечуючи доступність і безперервність ІТ-сервісів.» - зазначив Михайло Квіткін, директор Департаменту інформаційних технологій «АХА Страхування».

«Хмарні сервіси остаточно перестали бути екзотикою та прийшли в наше повсякденне життя, - додав Максим Агєєв, генеральний директор De Novo - Лідери європейської економіки й в цьому напрямку давно задають тон на нашому ринку. Рішення «АХА Страхування» про повну міграцію в нашу хмару - це найкраще підтвердження надійності та вигідності хмарних сервісів для найвибагливіших користувачів».

«AXA Страхування» постійно працює над поліпшенням якості сервісів та підвищенням задоволеності клієнтів. Рівень задоволеності - 92%, і компанія не припиняє інвестувати в інновації, без яких неможливо сучасне обслуговування.

Джерело: АХА Страхування

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела