Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

АХА Страхування спільно з Vodafone Україна запустили новий продукт «SMART TRAVEL»


Изображение 1
07-08-2018

SMART TRAVEL — унікальний серед мобільних операторів України сервіс, що дозволяє абонентам Vodafone Україна оформити туристичний страховий поліс прямо у смартфоні і оплатити поліс за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку.

       Абоненти «Vodafone передплата» можуть у будь-який зручний для них час безкоштовно підписатися на послугу за допомогою web-інтерфейсу, і активувати її прямо перед поїздкою закордон. Користувач отримує страховий поліс в електронному вигляді на свій e-mail. У рамках однієї підписки Клієнт може оформити страховку для себе, а також для 4 подорожуючих разом з ним осіб. При цьому, кількість виїздів та днів перебування закордоном необмежений.

       Страховий поліс SMART TRAVEL може оформити абонент передплаченого мобільного зв’язку Vodafone у віці від 18 років. Страховий пакет від АХА Страхування містить покриття усіх необхідних медичних послуг. Сума, на яку абонент застрахований, становить 30 000 євро, що відповідає вимогам туристичного законодавства. 

       В залежності від країни перебування, існує 3 тарифні зони, які визначають розмір страхового платежу для одного застрахованого: Східна Європа (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія) — 15 грн. в день, увесь світ (крім США та Канади) — 25 грн. в день, увесь світ — 100 грн в день. Сплата буде проводитися з мобільного рахунку користувача і тільки за дні фактичного перебування за межами України. 

       SMART TRAVEL робить користування страховими послугами швидким і дуже простим, достатньо мати Sim-карту Vodafone передплаченого зв’язку і вихід в інтернет. Оформити туристичний поліс можливо як в Україні, так і на протязі перших 5 годин перебування закордоном. Отримати додаткову інформацію і скористатися послугою мобільного туристичного страхування можна на сайті СК «АХА Страхування» https://axa-ukraine.com/insurance/travel-insurance/smart-travel-dlya-kliyentiv-vodafone/ або Vodafone Україна https://pay.vodafone.ua/ru/smart-travel

       «SMART TRAVEL — це інноваційний продукт на ринку страхування України з унікальним процесом його оплати. Підтримуючи світові тренди 2018 року у сфері платежів, послуга реалізована з можливістю щоденної розстрочки і оплати страхового полісу за рахунок коштів на мобільному рахунку. Крім того, що немає необхідності в відвідуванні відділень страхової компанії або банку, тепер не потрібно вказувати навіть номер банківської карти. У всьому світі АХА Group намагається надавати своїм клієнтам найкращі сервіси і ми раді, що змогли створити для українців простий, зручний та доступний продукт. Ми вдячні компанії Vodafone Україна за співпрацю і сподіваємося, що послугу гідно оцінять її споживачі», — прокоментував Андрій Перетяжко, віце-президент СК «АХА Страхування». 

Про СК «АХА Страхування» 

       АХА Group (Франція) — світовий лідер у сфері страхування і управління активами. Дев’ятий рік поспіль АХА являється страховим брендом №1 у світі. Більше 165 000 співробітників кожного дня надаюсь послуги 105 мільйонам клієнтів у 64 країнах світу. У 2017 році прибуток Групи АХА склав 98,5 млрд євро. Станом на 31 грудня 2017 року в управлінні компанії налічувалось 1,439 трлн євро активів. 

Високі фінансові рейтинги (2017): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable). Standard & Poor's (АA-, Stable). 

СК «АХА Страхування» належить до АХА Group та представлена на страховому ринку України з 2017 року. В компанії працює більше 780 співробітників та 1 220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють більше, ніж півмільйона клієнтів. 

Досягнення АХА Страхування за 2017-2018 рр. 

2018 р. — 1-е місце в рейтингу надійності серед страхових компаній (журнал Гроші); 

2018 р. — лідер рейтингу «Репутаційні активісти» серед страхових компаній (Журнал Фокус); 

2018-2017 рр. — лідер страхування КАСКО серед страховиків на українському ринку (Insurance TOP); 

2017 р. — «Автостраховик року» у конкурсі Фінансовий Оскар 2017 (журнал Бізнес); 

2017 р. — 1-е місце по страховим виплатам серед страхових компаній (Insurance TOP); 

2017 р. — 1-е місце по чистим заробленим преміям (Insurance TOP); 

2017 р. — 1-е місце серед страховиків за розміром фонду оплати праці (Insurance TOP); 

2017-2016 рр. — 1-е місце в національному рейтингу управління корпоративною репутацією (журнал Бізнес). 

Про Vodafone 

       Vodafone — одна з найкрупніших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет та кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2017 року Vodafone надає послуги 529,1 млн абонентам мобільного зв’язку і 19,3 млн користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com

Довідка про компанію 

АХА Group (Франція) – світовий лідер в сфері страхування та управління активами. Дев’ятий рік поспіль АХА – страховий бренд №1 в світі. Більше 165 000 співробітників щодня обслуговують 105 мільйонів клієнтів в 64 країнах світу. В 2017 році дохід Групи АХА склав 98,5 млрд євро. Станом на 31 грудня 2017 року в управлінні компанії налічувалося 1,439 трлн євро активів. Високі фінансові рейтинги (2017): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (АA-, Stable)

Джерело: СК «АХА Страхування»

 

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела