Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

За 9 місяців 2018 AXA виплатила своїм клієнтам понад 600 млн грн.


Изображение 1
01-11-2018

За третій квартал 2018 «АХА Страхування» виплатила своїм клієнтам 212,3 млн грн. страхових відшкодувань. Виплату отримали 33373 клієнта. В середньому за один робочий день компанія врегульовує близько 300 страхових подій.

Серед основних напрямків компенсацій - автострахування та страхування майна. Зі страхування КАСКО було виплачено 123,8 млн. грн, в тому числі - кілька виплат більше 1 млн. грн.

Не балували в цьому сезоні клієнтів і погодні умови. На щастя, завдяки програмам зі страхування майна, клієнтам «АХА Страхування» не страшні ні град, ні затоплення, ні інші катаклізми. «У вересні цього року, наприклад, через град постраждали комплекси сільськогосподарських споруд, на відновлення яких компанія виплатила 3,9 млн гривень», - говорить начальник відділу врегулювання складних не моторних збитків Ольга Ольховик.

Крім того, власний медичний асистанс компанії за третій квартал 2018 обробив понад 15 тисяч звернень і організував понад 150 тисяч послуг за програмами медичного страхування.

Всього за 9 місяців 2018 року компанія «АХА Страхування» виплатила клієнтам понад 667,5 млн грн. Було врегульовано понад 123 619 страхових випадків. При цьому задоволеність клієнтів процесом врегулювання складає більше 90%.

«Незважаючи на будь-які зовнішні і внутрішні обставини, ми залишаємось вірними своїм основним принципам, один з яких - це висока якість роботи у всіх напрямках, за це клієнти нас цінують і продовжують співпрацю», - зазначив Перший Заступник Голови Правління СК «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.

Джерело: СК «АХА Страхування»

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела