Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Відкрито новий Регіональний Центр СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» у м. Києві


Изображение 1
08-04-2019

В СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 1-го квітня 2019 року прийнято рішення про створення нового підрозділу в м.Києві - Київський Регіональний Центр.  Відкриття ще одного підрозділу - Київського Регіонального Центру СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ», дозволить більш якісно і масово запропонувати в своїм клієнтам широкий спектр страхових продуктів, серед яких найбільш масові види страхування: автострахування, медичне страхування, страхування майна, особисті види страхування, зокрема туристичне  страхування і страхування від нещасних випадків.  Всього більше 30 програм страхування по 19 наявним ліцензіям.

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» прагне бути присутнім у всіх регіонах України з метою збільшення зборів страхових премій, розширення географії прийнятих ризиків, диверсифікації страхового портфеля, надання належного сервісу і, головне, збільшення реакції страхової компанії на будь-який страховий випадок для якісного обслуговування своїх клієнтів.

Відкриття даного відокремленого підрозділу має свою передісторію.  На початку березня 2019 року акціонерами «Страхової компанії «ЕТАЛОН-Поліс» прийнято рішення про призупинення страхової діяльності та здачі ліцензій.  Постало питання про передачі страхового портфеля, щоб страхування не були уражені в своїх правах і момент настання страхової події не позначилася на якості страхових послуг.

Після багаторазових переговорів і пошуку компанії, вибір був зупинений на «Страхової компанії «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» як на компанії, яка найбільше відповідала вимогам акціонерів, і яка змогла запропонувати найбільш цікаві умови взаємовигідного співробітництва.

Для якісного контролю над наявними страховим портфелем і оперативного їм управління і було прийнято рішення про створення на базі компанії Відокремленого підрозділу «СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» - Київський Регіональний Центр, в якому перестрахували 100% відповідальності страхового портфеля« СК «ЕТАЛОН-Поліс» і яке  буде виконувати та нести відповідальність за укладеними договорами страхування у подальшому.

Дане рішення про відкриття Київського Регіонального Центру також направлено на виконання завдань програми розвитку регіональної мережі продажів, орієнтованої на максимальне задоволення потреб існуючих і потенційних клієнтів, а також розширення своєї діяльності.

Джерело: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» 

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела