Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

СК «Княжа Лайф VIG» виплатила понад 1,7 млн. грн. за договором страхування життя


Изображение 1
14-01-2019

У четвертому кварталі 2018 року СК «Княжа Лайф VIG» здійснила виплату страхового відшкодування на суму понад 1,7 млн. грн., яка стала однією з найбільших за всю історію Компанії.

Страхування життя – дієва гарантія того, що у випадку непередбачуваних життєвих ситуацій Ви або ваші близькі не залишаться без засобів до існування. Саме страхування життя дозволяє відчути себе захищеним, впевненим у завтрашньому дні, оскільки у важких ситуаціях Ваш страховик завжди готовий підставити надійне плече, на яке Ви зможете спертися.

Зокрема, у грудні 2018 року СК «Княжа Лайф VIG»  здійснила виплату страхового відшкодування на суму 1,762 млн. грн. за ризиком «Смерть з будь-якої причини», яка стала однією з найбільших за всю історію компанії.

Ми щиро сподіваємось, що сплачена компенсація частково покриє рідним клієнта труднощі, пов'язані з втратою близької людини.

Завдяки консервативній політиці щодо забезпечення власної платоспроможності СК «Княжа Лайф VIG» стабільно виконує усі зобов’язання перед клієнтами. Це дозволяє Компанії протягом багатьох років залишатись однією з найбільш надійних страхових компаній України.

Надійність СК «Княжа Лайф VIG» підтверджена найвищим рейтингом фінансової стійкості на рівні  uaAA+, присвоєним Рейтинговим агентством «Standard Rating», який є незмінним з 2012 року.

Джерело: СК «Княжа Лайф VIG»

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела