Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Відомості про зміну складу посадових осіб СК Юпітер


Изображение 1
15-04-2016
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Мартіна Дівіша з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Мартін Дівіш займав керівні посади в Акціонерному товаристві "ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП АГ Вінер Ферзіхерунг Группе" (VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe), обіймав посаду Голови Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Франца Фукса з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Франц Фукс займав керівні посади в Акціонерному товаристві "ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП АГ Вінер Ферзіхерунг Группе" (VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe), обіймав посаду Заступника Голови Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Юрая Лелкеша з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Юрай Лелкеш займав керівні посади в Акціонерному товаристві "ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП АГ Вінер Ферзіхерунг Группе" (VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe), обіймав посаду Члена Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Гері Мацотті з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Гері Мацотті займав керівні посади в Акціонерному товаристві "ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП АГ Вінер Ферзіхерунг Группе" (VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe), обіймав посаду Члена Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Яна Монкевіча з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Ян Монкевіч займав посади голови страхових та пенсійних фондів Польщі, обіймав посаду Члена Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".
15.04.2016 р. Загальними зборами акціонерів (Протокол № 1-24 від 15.04.2016 р.) було прийнято рішення обрати (переобрати) до складу Наглядової ради Нельгу Павла Олександровича з терміном повноважень до 30.08.2018 р. (відсутня згода на розкриття паспортних даних). Пакетом акцій або часткою в статутному капіталі емітента не володіє, непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Протягом останніх пяти років Нельга Павло Олександрович обіймав посаду Голови Правління, обіймав посаду Члена Наглядової Ради ПрАТ СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП".

Джерело: Національна система розкриття інформації

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела