Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

СК «Княжа VIG» впровадила новий веб-сервіс для страхових агентів для швидкого та зручного оформлення полісів «Зелена картка»


Изображение 1
31-01-2019

Страхова компанія  «Княжа VIG» провадила новий веб-сервіс для своїх страхових агентів – «Особистий кабінет агента» для оформлення полісів «Зелена картка» за договорами міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.  Передусім новий сервіс полегшує отримання кодів від МТСБУ і розрахований на тих, хто працює не в офісі біля ПК, а «в польових умовах», зокрема на кордоні з іншими країнами. 

«Впроваджуючи цей сервіс, ми керувалися новими вимогами МТСБУ. Адже вже з 1 січня цього року оформлювати українську «Зелену картку» вручну заборонено. Відповідне рішення було прийняте ще минулого року – 17 липня і оприлюднене на сайті Моторно-транспортного бюро України. Тож ми забезпечили наших агентів необхідним інструментом для надання гарантованого захисту за полісами «Зеленої картки» від СК “Княжа VІG”», – зазначає Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». 
У випадку виявлення факту оформлення «Зелених карток» вручну після 01.01.2019 компетентні органи інших країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» будуть звертати додаткову увагу на чинність таких договорів. 

«Ми подбали, щоб наші клієнти не потрапили під ці ризики», – підкреслив Дмитро Грицута.
Компанія доклала також зусиль, аби користування цим інструментом було максимально зручним для агентів.
Тому «Особистий кабінет агента» має одразу кілька суттєвих переваг. 

По-перше, відтепер оформити поліс «Зелена картка» можна фактично будь-де та у будь-який час, не відкладаючи це на потім. Для цього потрібен лише доступ до Інтернету та планшет або мобільний телефон.

Увійшовши у свій «Особистий кабінет» за допомогою логіна та паролю, агент отримує постійний доступ до своїх бланків страхових полісів, які закріплені за ним в обліковій системі. Авторизація відбувається за посиланням https://greencard.kniazha.ua/agent/green-card/login.  

По-друге, новий сервіс суттєво спрощує процедуру оформлення полісу, оскільки автоматично вносить всі необхідні дані до облікової системи. І навіть ті агенти, які не мають впевнених навичок користування нею, зможуть швидко та впевнено працювати з клієнтом. 

«У цьому веб-сервісі можна зробити онлайн-розрахунок тарифів полісу, зареєструвати його та роздрукувати, вносячи усі необхідні дані по клієнту та транспортному засобу. Якщо такі дані вже є в системі (перевірити це можна за допомогою ІПН клієнта та державного номеру транспортного засобу), вони підтягуються автоматично», – пояснює Дмитро Грицута.

І, по-третє, в «Особистому кабінеті агента» працювати просто і зручно, адже його меню побудоване на покрокових підказках, яку саме інформацію і в якій послідовності потрібно вносити.
«Зелена картка» в «Особистому кабінеті агента» – це перший крок в розвитку веб-сервісів для агентів. В Компанії заплановано поступове додавання інших продуктів до кабінету, що дасть змогу агентам зручно та швидко оформлювати договори страхування.  

Джерело: Страхова компанія  «Княжа VIG»

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела