Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Виконавчий директор СК «ПРОВІДНА» отримала відзнаку ЛСОУ


Изображение 1
20-06-2018
Публікація від 20.06.18

19 червня 2018 року Президент ЛСОУ Олександр Філонюк вручив Диплом Ліги страхових організацій України «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Виконавчому директору СК «ПРОВІДНА» Лесі Миколаївні Щербаковій.

Нагородження відбулося під час засідання Президії ЛСОУ, на якому зокрема було підбито підсумки діяльності Ліги за звітний період.

СК «ПРОВІДНА» є членом ЛСОУ з 1996 року. Компанія бере активну участь у розробці та вдосконаленні нормативно-правових актів, що складають законодавчу базу страхової сфери.
Окрім участі у загальних процесах вдосконалення страхового ринку, Компанія послідовно працює в напрямку оптимізації внутрішніх бізнес-процесів.

Виконавчий директор Л. М. Щербакова зазначає, що у 2018 році за підтримки своїх західно-європейських акціонерів Компанія продовжує переймати передовий досвід у європейських колег та впроваджувати інноваційні технологічні й організаційні рішення.
Зокрема, задля підвищення якості клієнтського сервісу було впроваджено SMS-інформування клієнтів, створено паблік–акаунт у месенджері Viber «ПРОВІДНА. Медассистанс», запущено ресурс HelpDesk для організації послуг, надання інформації з можливістю обміну  документами та прийому відгуків від клієнтів.

У рамках оптимізації внутрішніх бізнес-процесів було впроваджено досконалу реєстрацію звернень та звітність на базі новітнього програмного забезпечення з онлайн-доступом до  історії звернень, автоматичним нагадуванням довіреному лікарю тощо.
Також було здійснено web–інтеграцію з медичними закладами для онлайн-запису до відповідного фахівця в зручний час та інтеграцію з аптечними закладами для онлайн відслідкування наявності ліків.

Іноваційним технологічним рішенням є впровадження найсучаснішого контакт-центру «Cisco» (інтелектуальна маршрутизація, запис телефонних розмов та ін.), який підтримує систему CALL-BACK (при замовленні зворотнього дзвінка система Cisco активно резервує координатора та виконує виклик застрахованої особи), з можливістю отримання звіту з показниками дозвону для контролю якості роботи контакт-центру.

Сучасним програмним забезпеченням оздоблюються усі нові майданчики медичного асистансу ПРОВІДНОЇ, що відкриваються останнім часом.
Протягом останніх років ПРОВІДНА залишається абсолютним лідером на українському ринку ДМС, посідаючи перші місця у професійних рейтингах як за обсягами зборів страхових премій, так і за обсягами виплат страхових відшкодувань своїм клієнтам.

Сьогодні СК «ПРОВІДНА» — одна з найбільших компаній українського страхового ринку,  якій довіряють понад 1 млн її страхувальників, значна частина яких - це великі міжнародні та вітчизняні компанії, посольства зарубіжних країн.

Джерело: СК «ПРОВІДНА»

Экспертное мнение

Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее
Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования
Дмитрий ЯКОВЛЕВ , Заместитель Председателя Правления Индустриалбанк. Начало года не демонстрирует резких... Далее
Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В конце второго квартала начале третьего текущего года... Далее
В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА 5 сентября НБУ продолжил тенденцию... Далее

Архив раздела