Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Страховій компанії «ПЗУ Україна» присвоєно рейтинги


Изображение 1
14-02-2020

14 лютого 2020 року рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про присвоєння кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ Україна» (ЄДРПОУ 20782312) за національною шкалою на рівні uaААА. Страховик з рейтингом uaААА характеризується виключно високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками: 

1. ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА» відноситься до категорії страховиків з дуже великим обсягом бізнесу і має підтримку однієї з найбільших страхових груп Центральної та Східної Європи — PZU Group. Компанія активно розвиває спектр страхових послуг, демонструючи впевнений приріст показників ділової активності та стрімке зростання обсягів прибутку. 

2. РА «Стандарт-Рейтинг» характеризує рівень диверсифікації за видами страхування в ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА» як високий. Зокрема, за 9 місяців 2019 року Компанія отримувала страхові премії та внески від 14 видів добровільного та 11 видів обов’язкового страхування. При цьому, частка страхування наземного транспорту (крім залізничного), на яке припадало найбільше страхових премій та внесків, складала 21,33%, а ТОП-3 найбільших видів страхування сформували 49,00% валових надходжень страхових платежів. 

3. Станом на початок четвертого кварталу 2019 року на рахунках Компанії знаходилось 433,217 млн. грн. грошових коштів. Підпроцентні активи покривали 39,08% зобов’язань Страховика і 145,74% його виплат за дев’ять місяців 2019 року. Більшість підпроцентних активів Страховика були зосереджені в банківських депозитах. 

4. На 01.10.2019р. співвідношення між власним капіталом і зобов’язаннями в ПрАТ СК «ПЗУ Україна» становило 25,09%. З огляду на результати роботи ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА» за 2018 рік та за перші дев’ять місяців 2019 року, в наступних періодах Компанії підтримка акціонерів не знадобиться. В той же час, Агентство звертає увагу, що материнська компанія, за необхідності, зможе надати ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА» будь-який необхідний рівень фінансової підтримки. Рівень зовнішньої підтримки Страховика можна охарактеризувати як дуже високий. 

5. ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА» має високий рівень перестрахового забезпечення. Компанія співпрацює виключно з перестраховиками-нерезидентами, які мають рейтинг фінансової стійкості інвестиційного рівня від міжнародних рейтингових агентств. 

6. За час своєї роботи ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА не мала з контрагентами, податковою владою та регуляторами фінансового ринку судових спорів, які могли б істотно вплинути на її платоспроможність. На момент присвоєння рейтингу Страховик не мав податкового боргу.

 Джерело: Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела