Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Присвоєно рейтинг ПрАТ «Страхові гарантії України»


Изображение 1
02-12-2019

2 грудня 2019 року за результатами рейтингового дослідження Приватному акціонерному товариству «Страхові гарантії України» (код ЄДРПОУ 33832772) рейтинговим комітетом Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» було присвоєно рейтинг фінансової стійкості страховика / кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAА. Страховик з рейтингом uaAА характеризується дуже високим рівнем фінансової стійкості порівняно з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками:

1. ПрАТ «СГУ» було зареєстровано 16.11.2005 року та має ліцензії на здійснення 15 видів страхової діяльності, в тому числі 4 ліцензії на здійснення обов’язкових видів страхування та 11 – добровільного страхування. ПрАТ «СГУ» відноситься до розряду невеликих, але таких, що стабільно розвиваються, страхових компаній. Компанія підтримує дуже високі рівні капіталізації та ліквідності, а її діяльність є прибутковою.

2. За три квартали 2019 Компанія зібрала 12,63 млн. грн. валових страхових премій, що на 8,47% більше, ніж за підсумками 9 місяців 2018 року. Страховик поступово нарощує обсяги бізнесу: зростання показали два з трьох показників, які характеризують його ділову активність.

3. Диверсифікація бізнесу ПрАТ «СГУ» за видами страхування є невисокою. Компанія спеціалізується на страхуванні вантажів та багажу, страхуванні повітряного транспорту та страхуванні наземного транспорту, хоча поступово нарощує надходження від інших видів страхування. В сукупності, на три найбільших види страхування за дев’ять місяців 2019 року припадало 96,1% валового бізнесу ПрАТ «СГУ».

4. Дохідні активи ПрАТ «СГУ» складали 78,66% від сукупного обсягу активів Компанії. Дохідні активи Страховика були на 100% представлені високоліквідними активами у вигляді грошових коштів на поточних рахунках і на депозитних рахунках в банках строком до трьох місяців. Обсяг грошових коштів та їх еквівалентів ПрАТ «СГУ» в 2,26 рази перевищував обсяг зобов’язань Страховика, що позитивно характеризує його здатність швидко виконувати свої зобов’язання.

5. На момент присвоєння рейтингу Страховик мав високий запас капіталу, який був достатнім для того, щоб відповідати за прийнятими ризиками протягом найближчих 12 місяців. Рівень підтримки акціонерів Агентство відзначає, як невизначений, що є традиційним визначенням для страховиків, контрольованих фізичними особами-громадянами України.

6. Станом на 25.11.2019 року в судах України не було жодних судових позовів проти ПрАТ «СГУ» щодо виконання Страховиком зобов'язань за договорами страхування (перестрахування), що позитивно характеризує діяльність Компанії.

Джерело: Рейтингове агенство «Експерт-Рейтинг»

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела