Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ТДВ СК «КВОРУМ» присвоєно рейтинги


Изображение 1
06-05-2019

6 травня 2019 року рейтинговий комітет РА "Стандарт-Рейтинг" прийняв рішення про присвоєння кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КВОРУМ» (ЄДРПОУ 38730427) за національною шкалою на рівні uaАА. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками: 

1. СК «КВОРУМ» відноситься до категорії невеликих страховиків. Компанія поступово збільшує масштаби діяльності, демонструючи планомірне нарощення обсягів валового бізнесу, показує здатність генерувати прибуток в складних умовах ведення страхового бізнесу та має певний запас міцності завдяки високому запасу ліквідності. 

2. Майже 100% брутто-премій СК «КВОРУМ» припадає на один вид страхування — страхування вантажів та багажу (вантажобагажу, тому рівень диверсифікації за видами страхування в Компанії характеризується як низький. 

3. Станом на початок другого кварталу 2019 року на рахунках Компанії було 6,547 млн. грн. грошових коштів, що складає 529,26% у порівнянні з обсягом виплат Страховика за перший квартал 2019 року, і 106,65% від його зобов’язань. Більшість підпроцентних активів Компанії були зосереджені в банківських депозитах. Таким чином, сприймаючи статистику щодо ліквідності СК «КВОРУМ» слід враховувати, що підпроцентні активи (банківські депозити та грошові кошти на рахунках Компанії) більш як на 100% покривали обсяг зобов’язань Страховика. 

4. На 31.03.2019р. співвідношення між власним капіталом і зобов’язаннями в СК «КВОРУМ» становило 466,79%, що значно перевищує середньо-ринкове значення по компаніях, які спеціалізуються на класичному страхуванні, і свідчить про високу забезпеченість Компанії власним капіталом. 

5. За час своєї роботи Компанія не мала судових спорів із контрагентами, податковою владою та регуляторами фінансового ринку. На момент присвоєння рейтингу Страховик не мав податкового боргу.

ДжерелоСК «КВОРУМ»

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела