Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Присвоєно рейтинги ПрАТ «Страхова компанія «Скіфія»


Изображение 1
02-08-2018

2 серпня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на засіданні рейтингового комітету присвоїло кредитний рейтинг / рейтинг фінансової стійкості страховика Приватному акціонерному товариству «Страхова Компанія «Скіфія» (код ЄДРПОУ 20945990) за національною шкалою на рівні uaA. Страховик з рейтингом uaA характеризується високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Рівень стійкості означає чутливість до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками:

1. СК "СКІФІЯ" відноситься до категорії середніх за обсягом валових премій страховиків, який дуже швидко розвивається за рахунок співпраці із клієнтами з промислового сектору економіки, який зараз знаходиться на підйомі. Компанія демонструє прийнятний рівень виплат і здатність підтримувати діяльність у складних умовах на страховому ринку. Агентство позитивно оцінює діяльність Страховика, яка спрямована на співпрацю з юридичними особами, у діяльності яких є ризики, що потребують страхового покриття.

2. СК "СКІФІЯ" має здатність до збільшення масштабів роботи без залучення посередників, що підтверджує тезу про високий рівень професійності команди менеджерів Страховика. Рівень диверсифікації страхового портфелю СК "СКІФІЯ" характеризується як близький до задовільного, але з огляду на спеціалізацію страховика на медичному страхуванні, в цілому рівень диверсифікації заслуговує позитивної оцінки.

3. Станом на 30.06.2018 року СК "СКІФІЯ" мала дуже якісний портфель депозитів. Крім депозитів Страховик не використовував інших форм збереження активів, які б передбачали отримання відсотків. Агентство вважає, що якісний депозитний портфель Страховка позитивно впливає на його рейтингову оцінку.

4. Станом на 30.06.2018 р. СК "СКІФІЯ" мала у структурі активів права вимоги до перестраховиків на суму 5,133 млн. грн. Компанія дуже зважено підходить до вибору контрагентів при перестрахуванні, має власні підходи до оцінки ризику стійкості перестраховиків. За весь час роботи СК "СКІФІЯ" жодного разу не пред’являла претензій до своїх контрагентів з перестрахування у судовому порядку.

5. Станом на 30.06.2018 року СК "СКІФІЯ" сформувала резерви в обсязі, який відповідає вимогам українського законодавства. Найбільша частка резервів (82,72%) складалась з резерву заявлених, але не виплачених збитків. За підсумками першого півріччя 2018 року рівень виплат Компанії не перевищував середньо-ринкове значення і становив 21,95%.

6. Протягом першого півріччя Страхових значно наростив обсяги бізнесу та змінив спеціалізацію. Швидко зростаючий бізнес, який змінює структуру клієнтської бази – є єдиним фактором, щ обмежує зараз рейтинг страховика. При досягненні більш менш сталих обсягів бізнесу і збереженні основних параметрів ліквідності, якості активів і забезпеченості власним капіталом, рейтинг СК "СКІФІЯ" буде підвищуватись.

Джерело: Рейтингове агенство «Стандарт-Рейтинг» (Украина)

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела