Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Присвоєно рейтинги Приватному акціонерному товариству “Українська аграрно-страхова компанія”


Изображение 1
02-11-2018

2 листопада 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на засіданні рейтингового комітету присвоїло кредитний рейтинг / рейтинг фінансової стійкості страховика Приватному акціонерному товариству “Українська аграрно-страхова компанія” (код ЄДРПОУ 22800936) за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Рівень стійкості є чутливим до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками:

1. ПрАТ "Українська аграрно-страхова компанія" відноситься до категорії середніх за обсягом валових премій страховиків. Компанія демонструє прийнятний рівень виплат і здатність підтримувати діяльність у складних умовах на страховому ринку. Агентство позитивно оцінює прибуткову діяльність Страховика.

2. Страховик відноситься до страховиків із середнім, але швидко зростаючим обсягом валового бізнесу, має здатність до збільшення масштабів роботи без залучення посередників, що підтверджує тезу про високий рівень професійності команди менеджерів Страховика. Рівень диверсифікації страхового портфелю ПрАТ "Українська аграрно-страхова компанія" характеризується як добрий.

3. Станом на 30.09.2018 року ПрАТ "Українська аграрно-страхова компанія" мала якісний портфель депозитів. Крім депозитів Страховик використовував інші форми збереження активів (державні цінні папери). Агентство вважає, що якісний депозитний портфель та ОВДП на балансі Страховка позитивно впливають на його рейтингову оцінку.

4. Станом на 30.09.2018 року ПрАТ "Українська аграрно-страхова компанія" сформувала резерви в обсязі, який відповідає вимогам українського законодавства. Найбільша частка резервів (96,67%) складалась з резерву під незароблені премії. За підсумками дев’яти місяців 2018 року рівень виплат Компанії не перевищував середньо-ринкове значення і становив 7,71%.

5. Агентство звертає увагу на наявність у Компанії резервного капіталу. У той же час, рівень забезпеченості зобов'язань Страховика капіталом продовжує перевищувати 100%. Станом на 30.09.2018 р. співвідношення між власним капіталом та зобов’язаннями Страховика становили 310,4%.

6. На думку Агентства, акціонер Страховика має гарну репутацію на українському ринку, під його частковим контролем знаходиться один з найбільших агрохолдингів України. Акціонер Страховика може надати йому у разі необхідності будь-який рівень фінансової підтримки, але така підтримка на момент проведення аналізу Страховику не була потрібна.

Джерело: Рейтингове агенство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) 

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела