Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

272 590 000 гривень - еквівалент 11 500 400 $ виплатила Страхова компанія «Universalna» по пожежі на складах «Будпостач»


Изображение 1
16-12-2019


Страхова компанія «Universalna» (компанія групи FairFax (Канада) здійснила одну з найбільших страхових виплат в історії українського ринку страхування майна - 272 590 000 грн (еквівалент $ 11 500 400). 

Застраховане приватне підприємство «Будпостач» - українська компанія, заснована в березні 1996 року, є одним з найбільших торгових і логістичних операторів професійної будівельної техніки, матеріалів, інструментів, товарів та пристроїв для дому. 

Внаслідок пожежі, яка сталася 02.02.2019р. на головному складі м. Києва на вулиці Магнітогорська, 1, була знищена велика частина застрахованого майна - товарів на складі. За результатами експертних досліджень було встановлено, що пожежа виникла через коротке замикання в мережі електропостачання. 

Товари, що зберігалися всередині складу, були повністю понівечені вогнем і поховані під конструктивними елементами будівлі - дахом і перекриттями. Вогонь не зачепив лише невелику кількість будівельних матеріалів та інструментів, розташованих на рампі. 

Загалом пожежа тривала 7 днів. Команди пожежних дружин працювали до повної локалізації всіх джерел загоряння. 

Загальна страхова сума договору склала 1 251 900 000 грн., в тому числі 345 700 000 гривен товари, які зберігалися на вказаному вище складі. 

Для точного визначення розміру збитку «Universalna» залучила представника Міжнародної компанії Кроуфорд в Україні компанію «ІнтерТехСервіс». До врегулювання даної події були залучені профільні перестрахувальники Gen Re, Polish Re, які оперативно та повністю визнали своє зобов'язання по виплаті збитків. 

В результаті тісної, ефективної та високопрофесійної спільної роботи кожної з команд, був встановлений матеріальний збиток в розмірі 272 590 000 грн.

05.12.2019 Страхова компанія «Universalna» перерахувала на користь застрахованого підприємства «Будпостач» повну суму відшкодування - 272 590 000 грн. 

З дозволу нашого клієнта публікуємо цифри кейсу врегулювання: 

  • Предмет страхування – товари в обороті на складах.
  • Страхова сума – 1 251 900 000,00 грн. (усього), у тому числі 345 700 000 грн. на складі, де стався страховий випадок.
  • Дата події – 02 лютого 2019р.
  • Місце події – м. Київ, вул. Магнітогорська 1.
  • Страховий випадок - втрата товарних запасів через пожежу, спричинену коротким замиканням у локальній мережі електропостачання.
  • Матеріальний збиток (за вирахуванням франшизи) - 272 589 999,58 грн.

Джерело: Страхова компанія «Universalna»

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела