Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙСЬКОВО-СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ» присвоєно рейтинги


Изображение 1
27-03-2019

27 березня 2019 року рейтинговий комітет РА "Стандарт-Рейтинг" прийняв рішення про присвоєння кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика Приватному Акціонерному Товариству «УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ» (ЄДРПОУ 31304718) за національною шкалою на рівні uaАА. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками: 

1. ПрАТ «УВСК» відноситься до категорії середніх страховиків. Компанія має значний досвід діяльності на страховому ринку України, демонструє здатність генерувати прибуток у складний економічний період та добре забезпечена власним капіталом. 

2. Компанія отримує більше 90% свого валового бізнесу від юридичних осіб і спеціалізується на страхуванні крупних ризиків. 66,2% брутто-премій ПрАТ «УВСК» припадає на один вид страхування – авіаційне страхування цивільної авіації. Виявлений факт характеризує рівень диверсифікації Компанії за видами страхування як задовільний. 

3. Станом на початок 2019 року підпроцентні активи ПрАТ «УВСК» оцінювались в 7,855 млн. грн., що в 17,22 разів перевищувало річний обсяг виплат Страховика за 2018 рік і становило 25,28% від його зобов’язань. Більшість підпроцентних активів Компанії були зосереджені в депозитах банків, що мали кредитний рейтинг інвестиційного рівня. Сприймаючи статистику щодо ліквідності Страховика слід враховувати, що значний обсяг зобов’язань Компанії був покритий за рахунок перестрахування. 

4. На 31.12.2018р. співвідношення між власним капіталом та зобов’язаннями Страховика становило 90,46%, що свідчить про високе номінальне забезпечення Страховика власним капіталом. На думку Агентства, за результатами роботи ПрАТ «УВСК» в 2017 та 2018 роках в наступних періодах Компанії підтримка акціонерів не знадобиться, за інших незмінних умов. 

5. На момент присвоєння рейтингу ПрАТ «УВСК» не мала податкового боргу, суттєвих суперечок з регулюючими або податковими органами, які могли б у майбутньому суттєво вплинути на рівень платоспроможності Страховика, а в Єдиному реєстрі судових рішень не було виявлено рішень судів, які б впливали на спроможність Страховика виконувати свої зобов'язання. 

Джерело: Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела